Neler Yeni

Yardım Diziyi tekrar izlemek istiyorum ama hatırladığım için izleyemiyorum

4101995

80+ Gold
En İyi Cevap
24
Diziyi çok sevdim 3 4 günde 52 bölümlük diziyi bitirdim. Netflix'de thumbnail'ını her gördüğümde izleyesim geliyor garip bir duygu, izlemek istiyorum ama bütün bölümleri sahneleri filan hatırlıyorum daha geçen hafta izledim. Ne yapabilirim.
Bir daha izlemek istiyorsan bir daha izle, iyi bir şeyse ve sana göreyse zaten izlerken sıkmaz.

Nasparus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,684
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, JS, İktisat, Felsefe, İslam, Müzik
Bir daha izlemek istiyorsan bir daha izle, iyi bir şeyse ve sana göreyse zaten izlerken sıkmaz.
iyi bir şey ve bana göre netflixdeki bütün filmleri izledim neredeyse en sevdiğim açık ara bu ama tekrar izlemeyi düşündüğümde sıkılırım gibi hissediyorum çünkü sahnelere kadar hatırlıyorum. Bütün plot twistleri biliyorum izleyemiyorum.

4101995

80+ Gold
En İyi Cevap
24
iyi bir şey ve bana göre netflixdeki bütün filmleri izledim neredeyse en sevdiğim açık ara bu ama tekrar izlemeyi düşündüğümde sıkılırım gibi hissediyorum çünkü sahnelere kadar hatırlıyorum. Bütün plot twistleri biliyorum izleyemiyorum.
İzleme arkadaşım o zaman, diziye niye trip atıyon. Ben sevdiğim bir animeyi Rewatch’larım mesela ama şimdiye kadar en fazla 1-2 tane yapmışımdır, hepsi hak etmez çünkü.

Sternog

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,973
İsim
Orçun Kaynar
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri