Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥🔥 DJI Osmo Action 4 Adventure Combo Aksiyon Kamera 11.799TL🔥🔥

thebizzon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Yunus Emre Yalçınkaya
Kahve çıktı beyler hhaha kutunun üstündeki fatura djı içinde kahve faturası başka birisi adına
1000014679.jpg

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Mehmet Eyüp Atan

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Mehmet Eyüp Atan

thebizzon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Yunus Emre Yalçınkaya
trol atıyor ya :D
trollük bişey yok valla kutunun dışında dji faturası içinde kahve ve kahve faturası başka birisi adına paketlemede karışmış herhalde aradım kayıt açtırdım bakalım ne olcak

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Mehmet Eyüp Atan

GirayHan

80+ Gold
Valla çok ümitli olmayın üste fazla kar ettirceğini sanmıyorum, neyse isteyen olursa ben talibim olmazsa hayırlısı.
ettirir sarı sitede dün koyulan ilanlar tek tek yok olmaya başladı bile :D 12'den kimse vermez sıfır faizli zaten kredi veriyolar 6 ay taksitle sana neden versinler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

trollük bişey yok valla kutunun dışında dji faturası içinde kahve ve kahve faturası başka birisi adına paketlemede karışmış herhalde aradım kayıt açtırdım bakalım ne olcak
kamera kayıtlarından bakarlar ürünü yollarlar tekrar kahveyi büyük ihtimal özür şeklinde sende bırakabilirler iyisin hadi :D

thebizzon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Yunus Emre Yalçınkaya
ettirir sarı sitede dün koyulan ilanlar tek tek yok olmaya başladı bile :D 12'den kimse vermez sıfır faizli zaten kredi veriyolar 6 ay taksitle sana neden versinler.

kamera kayıtlarından bakarlar ürünü yollarlar tekrar kahveyi büyük ihtimal özür şeklinde sende bırakabilirler iyisin hadi :D
valla olursa ne güzel olur 2 paket kahve 600 lira

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Levent Karakoç
13000 den direkt alırım arkadaşlar bütçem olsa dahasini da veririm valla bütçe bu kadar

LaZz61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
786
İsim
mehmet ali oğuz
Azmin zaferi 😁 sipariş iade den hazırlanıyor a çevrildi muhtemelen gönderecekler.
vollah sevindim hee benim malzeme yarın gelir yada pazartesi ye kalır

Sürekli param güvende ile almak istiyorlar alıp ürünü açıp geri göndermeleri yokmu hiç güven vermiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Levent Karakoç
Arkadaşlar bu kamera için genelde 4k çekim yapacağım fiyat performans hafıza kartı önerisi olan var mı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
927,962
Üyeler
145,074
Son üye
Ayaz123
Top Bottom