Neler Yeni

Dolar 6,80

RenT0m

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Ahmet
Dolar 20 30 kurus iner 1 2 tl zamlanır.Uygun bişi yakaladığınızda alın bence.6Liraykende 5.70 lere felan inmistir daha sonra malunuz 7 ulke ekonomik olarak kotu buna gore degerlendirin

T.P.G.

80+ Titanium
Dolar 20 30 kurus iner 1 2 TL zamlanır.Uygun bişi yakaladığınızda alın bence.6Liraykende 5.70 lere felan inmistir daha sonra malunuz 7 ulke ekonomik olarak kotu buna gore degerlendirin
7 olmasinın sebebi ortada virüs olması. Dünyada ekonomisi kötüye gitmeyen bir ülke varsa söyleyebilirsin. Su an her taraf kırılıyor virusten. Olağanüstü bir durum olduğu için 7tl.

RenT0m

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Ahmet
7 olmasinın sebebi ortada virüs olması. Dünyada ekonomisi kötüye gitmeyen bir ülke varsa söyleyebilirsin. Su an her taraf kırılıyor virusten. Olağanüstü bir durum olduğu için 7tl.
Arkadaşım sen hangi ülkede yaşıyorsun?
Bizim kadar geriye giden ülke varmı?
Utanmasan çok iyi şartlar diyeceksin.
Virus oncesinde ekonominin kotu oldugunu marketten bile anlayabilirsin.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
kendı dusuncem dedıgımı okudun umarım ? bu arada dolar amerikaya ait bişey degıl sadece tum dunyanın kulladıgı bır para birimi
Dolar amerikanın para birimi saçmaladın. Dış borcu yüksek olan ülke kötü değildir. O dış borcunu zamanında kapatıp üstüne'de hazinesine artıyorsa ekonomisi güçlü demektir.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
Sarp Yılmaz
arkadaşlar hadi inşallah bugun sabah 6,88 olan dolar bu gun akşam 8 kurus dustu hadi inşallah dahada duser dostlarımızla sistem dizeriz sizce tahmini kaç olur ne zamana kadar nezamana kadar duser dustugunde kaçç olur yoksa cıkarmı ?
Dolar bu hiçbir hareketi tahmin edilemez kolayca o yüzden ne olacağı belli değil alacak arkadaş varsa riske girmemesini öneririm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

kendı dusuncem dedıgımı okudun umarım ? bu arada dolar amerikaya ait bişey degıl sadece tum dunyanın kulladıgı bır para birimi
Dolar ABD ait para birimi ve aynı zamanda dünyanın bir çok yerinde kullanılan ortak paradır. (ticaret işlerinde falan)
Lütfen buraya gelip yazmadan böyle basit bir bilgiyi öğrenin de gelin dostum.

T.P.G.

80+ Titanium
Tamam kardeşim Dünya Lideriyiz.Bu kafayla devam et sen
Sana ne içirdiler? Ben de istiyorum çünkü. Bem dünya lideriyiz mi dedim dolar 6.50 idi diyorsun sonra da siyorsun ki 6.30 falandır. Bak tam 10 Mart 2020'de Dolar 6.15'ti. Yani virüs Türkiye'de görülmeden 4 gün önce. Görüldükten sonra dolar katlanarak arttı ve 7.20'leri gördü. Sallıyorsun önce 6.50 dedin sonra 6.30 falandır diye.

soyluadam

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
şuan 6,78 gittikçe düşüyor inşallah devamı dileğiyle...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,843
Üyeler
151,958
Son üye
IMPOSTER_1916
Top Bottom