Neler Yeni

Dolar 6,80

RenT0m

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Ahmet
Sana ne içirdiler? Ben de istiyorum çünkü. Bem dünya lideriyiz mi dedim dolar 6.50 idi diyorsun sonra da siyorsun ki 6.30 falandır. Bak tam 10 Mart 2020'de Dolar 6.15'ti. Yani virüs Türkiye'de görülmeden 4 gün önce. Görüldükten sonra dolar katlanarak arttı ve 7.20'leri gördü. Sallıyorsun önce 6.50 dedin sonra 6.30 falandır diye.
Sallamıyorum 6.30 6.50 civarı diyorum sana tam 6.36 diyip yalan mı atayım o civarlar diyorum işte

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Tamam dostum peki. 12 Mart günü 6.22 idi. 13 Mart günü gece 6.30'u gördü. Ki ben o süre zarfında Türkiye'de Covid vakası olduğunu ancak sakladıklarını düşünüyorum. Ya da o an bilmediklerini.
Niye saklasınlar allah aşkına. Saklasalar çinin başına gelen bizimde başımıza gelir. Kimse saklamaya cesaret edemez.

T.P.G.

80+ Titanium
Zaten olsa bile herhangi bir tedbir olmadıgı icin 6.30 lara cikmasiyla Covid vakasi olmasinin bir alakasi olmadigini soyleyeyim simdiden.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Niye saklasınlar allah aşkına. Saklasalar çinin başına gelen bizimde başımıza gelir. Kimse saklamaya cesaret edemez.
Sadece benim dusuncem :). Cunku o gunlerde bakan "Türkiye'de Covid vakası olma ihtimali çok yüksek" demişti. Ama çok iyi çalıştı Allah razı olsun birçok ülkeden şu an günlük istatistik olarak çok iyiyiz.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Zaten olsa bile herhangi bir tedbir olmadıgı icin 6.30 lara cikmasiyla Covid vakasi olmasinin bir alakasi olmadigini soyleyeyim simdiden.
Saklanan bir şeyi piyasa nasıl biliyor?
Sebebi korona gelmeden önce 2-3 kişi koronalı diye haberler çıktı piyasa'nın bir kısmıda korktu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Ahmet Şanver
Şahsi görüşüm dolar düşmeye devam edecek. Ama düşüşün, arttığı zamanki gibi hızlı olacağını sanmıyorum. Yapılan swaplarda etkisini gösterecektir. Buna rağmen fiyatların düşüşü hemen olmayacak çünkü hem satıcıların fırsatçılığı hem de şu anki stok azlığı ortada. Üstüne vergiler de eklenince durum çabucak değişmeyecektir.

T.P.G.

80+ Titanium
Şahsi görüşüm dolar düşmeye devam edecek. Ama düşüşün, arttığı zamanki gibi hızlı olacağını sanmıyorum. Yapılan swaplarda etkisini gösterecektir. Buna rağmen fiyatların düşüşü hemen olmayacak çünkü hem satıcıların fırsatçılığı hem de şu anki stok azlığı ortada. Üstüne vergiler de eklenince durum çabucak değişmeyecektir.
Amerika'da Çin'den almak istiyor markalarını. Bu piyasaları etkiler mi sizce?

T.P.G.

80+ Titanium
Elle tutulur bir şeyler yapılmadıkça pek sanmıyorum. Hangi ülke olursa olsun çinden çekilmek öyle kolay olmaz çünkü oradaki gibi ucuza seri üretmek başka nerede olur bilemem.
Kendi içinde üretebilir. Trump bu durumun sadece zarar olduğunu anlamiş gibi görünüyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Mustafa Emir Koçyiğit
Doların 7TL olduğu 3 mayıs pazar günü çoğu ürüne aşırı derecede zam geldi 1 gün önce 170TL olan ürün 250TL bandına geldi. Dolar şuan düşüşte bakalım fiyatlarda ne gibi değişikler olacak.

Top Bottom