Neler Yeni

Dolar Ne Zaman Düşer?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

HİT_GOOSE

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,098
İsim
GRKM
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, Konu dışı,Futbol

T.P.G.

80+ Titanium
Dostum bütün ülkeler vergi alıyor bak güzel yazmışsın ama vergi konusunu artık bir kenara attın bütün ülkeler vergi alıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Geçen bir video izledim adamın zihniyeti aynı hangi partili olduğunu söylemeyeceğim param yok diyor açım diyor adamın elinde araba anahtarı var :D
Dolaylı yoldan TR kadar vergi alan ülke az. 1 araba alırken 2 tane de devlete hangi ülkenin vatandaşları alıyor? Olay sadece vergi vermek değil, verdiğin verginin karşılığını ne kadar alıyorsun bu da önemli.

Allah'ın Kulu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dostum geçinememek normal bende geçinemiyorum Lise mevzunuyum adam akıllı iş bulamadım
bende üniversite okumadım.
pandemiden dolayı işsiz kaldım
hanım çalışıyor oda asgari ücret
allah kerimdir şu beşiktaşın hisseleri bi çıksa köşeyi döneceğiz bekliyorum

Techno08

80+ Gold
Az önce attığınız videodaki kişi yani kanal sahibi CHP den para alıyor :) ve adaletli davranmıyor yani oradaki insanlar ile Ropörta yapmıyor kendi adamları var :) ama işte yaşın küçük bilmezsin küçük beynin algılamaz

nick Entry uyumu…

xawentis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
Emin Akay
Instagram
https://www.instagram.com/xawentis/?hl=tr
Twitter
xawentis
Dolaylı yoldan TR kadar vergi alan ülke az. 1 araba alırken 2 tane de devlete hangi ülkenin vatandaşları alıyor? Olay sadece vergi vermek değil, verdiğin verginin karşılığını ne kadar alıyorsun bu da önemli.
kendin'de diyorsun vergi alınıyor diye dostum bir şey yapamazsın elinden bir şey gelemez eyer vergiyi kesersen ülke batar . ülkemiz zaten vergiler ile ayakta kusura bakma ama sıçmak bile vergi sifonu çektiğinde vergi alınıyor hayatın gerçekleri var yapabileceğimiz bir şey yok

JumboG4rid3s

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,243
İsim
ömer faruk
İlgilendiği Kategoriler
ZORT
fabrikalar açıldıkça üretim yapıldıkça

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,872
İsim
Okan Aslantaș
Her yer öyle aslında Türkiye'de ırkçılık var mı o kadar fazla yok ama var sadece fazla yok ve ben hayattım boyunca sadece yurt içine gittiğim için yurt dışının nasıl bir yer olduğunu bilmiyorum akrabalarım orada yaşıyorlar dediğiniz gibi çabalayarak her şeyi yaptıkları için rahat yaşıyorlar .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayat zor ve ecdadımız yüzünden daha'da zor olacak şimdi neden böyle bir kelime kullandım diye bilirsin Avrupa ya ben hiç gitmedim ama abim Yunanistana gitti Almany'ya gitti ve Türk olduğunu gördüklerinde ve onlar sorduklarına kendisi söylüyor ben türküm diye ve düşman gözü ile bakıyorlar insanların içinde bir kin var bir söz geldi aklıma söylemek istiyorum ayıptır sorması ( Torun unutur ama Düşman asla )
Şimdi bunu böyle yazmışsın yok türk oldugunu gorunce turkmusun diye soruyolar felan diye. Bende yunanistana gittim atinada vs cogu sehrini dolastim. Basima hic boyle bisey gelmedi. Bir insanin dis gorunusunden türk oldugunu anliyorsa helal olsun. Ya abinin karsilastigi insanlar tuhafmis. Ya da bilmiyorum. Bana oyle bisiy olmadi. 1 tane sapık dayıyla karsilastim o kadar. Herkes gayet misafirperver güleryüzlüydu.

TALHA MURAT

80+ Silver
Akp ciler gelmiş zaten çoluk çocukda ailesinden bi iktidar ismi duymuş sanıyor ki en iyisi o .

Bu iktidarda neredeyse herkes köpek olmuş kime verirsen ver fazla değişmez ama en berbadı zaten tepemizde.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom