Neler Yeni

Dolar Ne Zaman Düşer?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

T.P.G.

80+ Titanium
Kaçacağım kim söyledi? Akrabalar var zaten. Bunun green carti, kendim yazılım mühendisliği kullanarak gitme,parayı basıp üniyi orada okuma, en son çare evlenerek gitme gibi bir sürü yol var. Sadece istemem yeterli :)
Ne yazılım mühendisi olmak kolay ne yazılım mühendisliğinde oraya yerleşecek seviyede olmak kolay ne orada üniye basacak parayı bulmak kolay ne orada biriyle evlenmek kolay. Hiçbiri kolay değil. Çok çalışman lazım. Asıl iş gidene kadar değil gittikten sonra zaten, ha ondan sonra rahata erer misin, muhtemelen evet.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Suraylılarla birlikte bota binip kaçar sfdnsjdjjd.
Yani ciddi anlamda kaçak olmak sıkıntı yakalanırsan o bota bu sefer donsuz bindirir yollarlar seni xD

Haaland

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Mustafa
Ne yazılım mühendisi olmak kolay ne yazılım mühendisliğinde oraya yerleşecek seviyede olmak kolay ne orada üniye basacak parayı bulmak kolay ne orada biriyle evlenmek kolay. Hiçbiri kolay değil. Çok çalışman lazım. Asıl iş gidene kadar değil gittikten sonra zaten, ha ondan sonra rahata erer misin, muhtemelen evet.

Yani ciddi anlamda kaçak olmak sıkıntı yakalanırsan o bota bu sefer donsuz bindirir yollarlar seni xD
sjsjsjsjj

Dambıldor

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,519
İsim
Hakan Bruh
İlgilendiği Kategoriler
R6, Warzone ve Mouse
Zaten kolay demedim hiç birine. Sadece gitmek isteyen illaki yolunu bulur. Buradan oraya her giden direk tak diye rahatı bulmuyor zaten. Gitmeden her şeyin planını yapıp gidiyor insanlar.

Kaçıp iş bulması da kolay değil, düzen kurması da kolay değil. Daha aklı ermeyen, düşünce yapısına sahip olmayan insanlar Türkiye dışındaki yerlere gidince kendini bir Ütopya’da bulacağını sanıyor. Yeni nesil keşke birazcık daha beynini kullansa, çok güzel olurdu.
Burada bana laf gelmiş sanırım ama hayatım hakkında sadece ismimi bilen biri için bu yorumları yapmak sadece komik

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Valla dostum dışarıdan göründüğü gibi değil haberin olsun
Valla dostum benim 2 kuzenim 1 arkadaşım 1 de uzaktan akrabam yurt dışına gitti (şu an aklımda olanlar) geri gelmeyi düşünen yok hepsi de orada ailesiyle beraber yaşıyor sorunları olduğunu falan duymadım hiç. Tabii bazen ırkçılık yapılıyordur o da her ülkede oluyor

Dambıldor

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,519
İsim
Hakan Bruh
İlgilendiği Kategoriler
R6, Warzone ve Mouse
Valla dostum benim 2 kuzenim 1 arkadaşım 1 de uzaktan akrabam yurt dışına gitti (şu an aklımda olanlar) geri gelmeyi düşünen yok hepsi de orada ailesiyle beraber yaşıyor sorunları olduğunu falan duymadım hiç. Tabii bazen ırkçılık yapılıyordur o da her ülkede oluyor
Yurt dışındaki akrabaları kesin bunlara burası çok zor, zor geçiniyoruz gelmeyin türkiye cennet deyip gaza getiriyor başka açıklaması olamaz xd

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Zaten kolay demedim hiç birine. Sadece gitmek isteyen illaki yolunu bulur. Buradan oraya her giden direk tak diye rahatı bulmuyor zaten. Gitmeden her şeyin planını yapıp gidiyor insanlar.

Burada bana laf gelmiş sanırım ama hayatım hakkında sadece ismimi bilen biri için bu yorumları yapmak sadece komik
İnanın ki isminizi bile bilmiyorum.
Hayatınızı da bilmiyorum. Ama mesajlarınız bana düşünce yapınızı direkt yansıtıyor. Genel olarak insanlar gibi çok tekdüze düşünüyorsunuz. Hayat sandığınız kadar kolay değil maalesef.

xawentis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
Emin Akay
Instagram
https://www.instagram.com/xawentis/?hl=tr
Twitter
xawentis
Her yer öyle aslında Türkiye'de ırkçılık var mı o kadar fazla yok ama var sadece fazla yok ve ben hayattım boyunca sadece yurt içine gittiğim için yurt dışının nasıl bir yer olduğunu bilmiyorum akrabalarım orada yaşıyorlar dediğiniz gibi çabalayarak her şeyi yaptıkları için rahat yaşıyorlar .

İnanın ki isminizi bile bilmiyorum.
Hayatınızı da bilmiyorum. Ama mesajlarınız bana düşünce yapınızı direkt yansıtıyor. Genel olarak insanlar gibi çok tekdüze düşünüyorsunuz. Hayat sandığınız kadar kolay değil maalesef.
Hayat zor ve ecdadımız yüzünden daha'da zor olacak şimdi neden böyle bir kelime kullandım diye bilirsin Avrupa ya ben hiç gitmedim ama abim Yunanistana gitti Almany'ya gitti ve Türk olduğunu gördüklerinde ve onlar sorduklarına kendisi söylüyor ben türküm diye ve düşman gözü ile bakıyorlar insanların içinde bir kin var bir söz geldi aklıma söylemek istiyorum ayıptır sorması ( Torun unutur ama Düşman asla )

Hahacıoğulları

80+ Bronze
Yanlış anlamazsanız bir şey sormak istiyorum neden her şeyi İktidarın suçuna atıyorsunuz sanki bundan 50 sene önce çok rahat yaşıyorduk yani kusura bakmayın . ama ben 90ları görmüş bir insanım İstanbulu affedersiniz tabiri caiz ise tezek götürüyordu ve hiç unutmam hastaneye gidecektik yani sağlık ocağı saat gecenin 4 düydü ve sıra vardı ilaç alacaktık paramız yoktu insanlar hastanenin önünde ölüyorlardı ya aslında eskiler bunu zaten biliyorlar dememe gerek yok ama şuan ki yeni nesil maalesef bilmiyor .
şimdi aklınızı kullanmazsanız o günleride ararsınız

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
Bildiğiniz gibi artık maalesef adam akıllı bilgisayar alamıyoruz ve bazılarımız hatta %90 lık bir kesim mağdur oldu size sormak istiyorum bu dolar ne zaman düşer veya bu parçaların fiyatları ne zaman düşer .
Bu iktidar ve bu sistem değiştiğinde bir yıllık bir sürede yarı yarıya düşebilir.

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Elbet düzelir kardeşim

Elhamdülillah CHP gibi Tecavüzcü değiliz ondan yana sıkıntımız yok :)
Bunu söylerken insan azıcık utanır.
Ensar vakfında onlarca çocuk tecavüze uğrarken bu araştırma akp oylarıyla reddedildi.
Ve sevinçle kutladılar.

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Bunu söylerken insan azıcık utanır.
Ensar vakfında onlarca çocuk tecavüze uğrarken bu araştırma akp oylarıyla reddedildi.
Ve sevinçle kutladılar.
Kaynak alabilir miyim “Ensar Vakfı’ndaki çocukların tecavüz edildiği”ne dair?

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
velihan
Bildiğiniz gibi artık maalesef adam akıllı bilgisayar alamıyoruz ve bazılarımız hatta %90 lık bir kesim mağdur oldu size sormak istiyorum bu dolar ne zaman düşer veya bu parçaların fiyatları ne zaman düşer .
baştaki ne zaman düşerse (şeytan ayrıntıda gizli)

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom