Neler Yeni

🔥🔥🔥🥶Dolar yanıyor 26.02🔥🔥🔥🔥

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,278
İsim
SEYF
fevkalade ile megan bu ikisi çok sıkıntılı tipler kafa gidik
İcewolf ve Megan. Bunlar medeniyete ters kafa atan insanlar. 19xx ile 2023 kiyaslamaktan bikmadilar. Babam 62 yaşında bunlarin okuduğu şeyleri yaşamamış bunlar burada takla atıyor 🤣

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,673
İsim
marilyn
İcewolf ve Megan. Bunlar medeniyete ters kafa atan insanlar. 19xx ile 2023 kiyaslamaktan bikmadilar. Babam 62 yaşında bunlarin okuduğu şeyleri yaşamamış bunlar burada takla atıyor 🤣
neptün falanda var atatürk düşmanı kadir mısıroğlu fanı xd

neden bu kadar geri kafalı değilim diye sorgulamıyor değilim içimden
Mesaj otomatik birleştirildi:

ek olarak @Megan kardeşimiz seçimden sonra foruma hiç girmemiş paralı asker olsa gerek

Coolpanda

80+ Silver
Enflasyonu düşürmek yerine neden asgari maaşı arttırıyorlar ? Asgari artınca enflasyonda artıyor. Böyle olduğunu bile bile enflasyonu düşürmeye çalışmıyorlar. Değişik.
Önceden amaç şuydu, TL değer kaybedecek ve dünyanın Çin'e olan nefreti ile insanlar Çin'in ekonomisini büyütmek yerine yatırımlarını TR'ye yaparak yeni Çin, TR olacaktı. Bu fikir tutmadı çünkü batılılar Çin halkını köle gibi köpek gibi görür. Türkleri ise düşman olarak görür tamamen İslam inancından dolayı. Mesela birisi müslüman olduğunda İslam'a girdi demezler falanca Türk oldu derler yani siz ateist deist agnostik dahi olsanız batıya yaranamazsiniz zira onlar bizi arap olarak görüyor. TL'nin değer kaybetmesi sağlandı ancak batı bizim bedavaya satılan şirketlerimize yatırım yapmadi. Bizi düşman ve rakip olarak görüyorlar. TL'nin değer kaybı trendi ise artık TR'ye yapıştı bu saatten sonra zor düzelir o sebeple enflasyonla mücadele yerine asgarî ücreti artıyorlar çünkü bu kısa vadede daha etkili, tamamen politik sebeplerle kısa vadeye yatırım yapılıyor.

Mete01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
metehan kar
Yapmaaa Yapma monitor alıcam daha 1 ay daha sık dişini beeeeee

XLostR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
292
İsim
Lost Cuk
Ben de Laptop alacağım 2-3 aya, intel atoma kadar yolu var sanırım 😀
kendi sistemimi satıp üstüne para koyup 2.el r3 2200 gibi bi sistem alacaktım artık core 2 duo sistem alırım

ekran kartı alacaktım işlemci ile birlikte bu olmazsa oda çöp

ANYA

80+
burda biri akp kazanırsa seçimde sonra dolar düşecek demişti bu mu ekonomi? :D MUAHAHAHA nerde o adam kaçtı mı ?

1687776243268.png

Forum isim söylemek istemedim yasak diye, bu megan utanmış gitmiş başka foruma takılıyor şuan rezil

Son düzenleme:

.RBO.

80+ Silver
burda biri akp kazanırsa seçimde sonra dolar düşecek demişti bu mu ekonomi? :D MUAHAHAHA nerde o adam kaçtı mı ?

Alıntıyı görüntüle
Forum isim söylemek istemedim yasak diye, bu megan utanmış gitmiş başka foruma takılıyor şuan rezil
Gitsin afganistan iran pakistan somali forumlarında takılsın

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,086
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Sürekli eski kıyaslamayla bir yere varamazlar icewolf denilen şahıs ernest king ve arkasında ABD bayrağı var diye beni Amerikancı veya mandacı ilan etti normal değiller zaten

Alıntıyı görüntüle
Gitsin afganistan iran pakistan somali forumlarında takılsın
Foruma girse tekrar ban yiyecek 😂

Top Bottom