Neler Yeni

Dolara bişey olduğu yok!!

Vatulian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
827
İsim
Ege ÖZTABAK
Merkez Bankasında bir anda 4tl düşürecek kadar rezerv olduğunu sanmıyorum. Geçenlerde de bozdurmuşlardı pek dayanmadı.
Üzülüyorum duruma ama yine dayanmacaktır. TUSİAD desteğini alamayıp oturunca herhalde MUSİAD desteğiyle birlikte tampon oluşturmak istenmiş olabilir. Yarın veya öbür gün kokusu çıkacaktır. Ama emin olduğum tek sey var ki bu düşüş yine günü kurtarmaktan öteye gecmeyecek.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar,
Amacları zaten bu halk'a panik yaptırmak herkes dolar satıyor muş gibi gösteriliyor fakat kimsenin dolar sattığı yok çünkü borsalar kapalı bankalardaki makas da 1 2 lira değişiyor tek dolar satan Merkez bankası(çok yüklü miktarda bizim paramızı satıyorlar)
Millet kafayı yemiş durumda 8-9 TL den 18 TL ye %100 artınca bişi olmuyo halkımıza fakat 18 den 14 e düşünce Erdoğan yüce oluyor zaten doların 14 olmasına sevinen bir halkdan çok bişey beklememek lazım.
Bunun aynısı 90 larda mı ne yaptık noldu yine hiç bişi, Ekonomik açıdan üretken ve ihracat yapmayan her devlet gerilemeye mahkumdur. Günü kurtarmakla ülke yonetilmez.
Kaç yıldır başbakan olan adam daha yeni mi nas ın farkına varıyorda faiz indiriyormuş gibi gözüküyor Adam açık açık söyledi faiz vericek ,daha fazla para basacak ve enflasyon vb.
Tek yaptığı alım fırsatı oluşturmak ve borsa açıldığı anda herkes ucuzdan dolar alacak bundan önce BERAT ALBAYRAK söyledi şimdi Erdoğan aynı şeyi söylüyor yine çok bekleyeceğiz! bkz:
dolar bu hafta içinde yine yükselecek eski seviyelere.(ytd)
Bekleyip göreceğiz.
Dediğimi gine diyorum.
İnşallah haksız çıkarım .

Vatulian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
827
İsim
Ege ÖZTABAK

EFEMERTMİRAÇ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
410
İsim
efemertmiraç
Düşecek düşmesi lazım YTD...

Microsoft

80+ Bronze
Arkadaşlar,
Amacları zaten bu halk'a panik yaptırmak herkes dolar satıyor muş gibi gösteriliyor fakat kimsenin dolar sattığı yok çünkü borsalar kapalı bankalardaki makas da 1 2 lira değişiyor tek dolar satan Merkez bankası(çok yüklü miktarda bizim paramızı satıyorlar)
Millet kafayı yemiş durumda 8-9 TL den 18 TL ye %100 artınca bişi olmuyo halkımıza fakat 18 den 14 e düşünce Erdoğan yüce oluyor zaten doların 14 olmasına sevinen bir halkdan çok bişey beklememek lazım.
Bunun aynısı 90 larda mı ne yaptık noldu yine hiç bişi, Ekonomik açıdan üretken ve ihracat yapmayan her devlet gerilemeye mahkumdur. Günü kurtarmakla ülke yonetilmez.
Kaç yıldır başbakan olan adam daha yeni mi nas ın farkına varıyorda faiz indiriyormuş gibi gözüküyor Adam açık açık söyledi faiz vericek ,daha fazla para basacak ve enflasyon vb.
Tek yaptığı alım fırsatı oluşturmak ve borsa açıldığı anda herkes ucuzdan dolar alacak bundan önce BERAT ALBAYRAK söyledi şimdi Erdoğan aynı şeyi söylüyor yine çok bekleyeceğiz! bkz:
dolar bu hafta içinde yine yükselecek eski seviyelere.(ytd)
Benim merak ettiğim tek soru var. Nedej üretim yapmıyoruz ?

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,205
İsim
Berkecan Ergin
Birilerinin daha elline vermişler hjahahha

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,205
İsim
Berkecan Ergin
dolar altını doldurmadan yükseldi. şimdi normal olması gereken yere geldi orta vadede ekonomiyi aynı kafa ile yönetirlerse yükselebilir ama kısa vadede 18 leri görmesi zor gibi. ytd.

Microsoft

80+ Bronze
Top Bottom