Neler Yeni

Donanım Arşivi Discord Sunucusu Hakkında

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,252
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Sunucuda birine hakaret etmiş, sonra özür dilemiş. Ardından da hakaret ettiği kişi onu küfür etmiş gibi gösterip banlatmış. En azından ben bunu anladım
Yerine oturmayan taşlar var yine :D

AustinYellowM4

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Salih Şeker
beyler merhaba bugün donannım arşiv dc sunucusunda bi çocuğa denk geldim dc ye girdim donanım arşim donanım destek bolumune bir soru yazdım adamda beni tersledi vevelet dedi bende sinirimlemal dedim ozur diledim ancak edit yapıp annesine sovdugumu ... çocuğu dediğimi paylaştı yemin ederimki editti ozur diledim ama o çocuğun iftirası yuzunde donanım arşivi dc sunucusundan atıldım eğer biri benle dcden iletişime geçerse durumu açıklayacağım sadece ir ekran kartı sordum ve acelem var dedim oda bana laf ve iftira atıp reportladı lutfen yardım edin ve izah edeyim
Dostum TR'de misin?

Hepra

80+ Silver
En İyi Cevap
13
Yerine oturmayan taşlar var yine :D
Bu arkadaş dcde soru sormuş, çocuğun birisi bunu terslemiş. Bizim arkadaşta çocuğa "mal" demiş, çocuk bu mesajları editleyerek kendisine sövmüş gibi göstermiş. (anladığım bu)

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,252
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz

AustinYellowM4

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Salih Şeker

Malies

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
MEHMET ALİ VATAN
İlgilendiği Kategoriler
oyun
Açıkçası konudan bir şey anlamadım.
abi sunucu donanım destek bolumune geldim ve gpu sordum ve acelem vardedim çocuğun bir sanki iş adamısın diye dalge geçti bende ogrenci oldugumu soyledim sonra bana 11 yasına veletsin gibisinden şeyler soyleydi bendemal diyip ufak bir kufur ettim sonra benim editlerimi yaptı içinde benim onların HEPSİNE TUM KULLANICILARA kufurettigim annelerine tecavüz ettiğim onlar ... çocuğu dediğim editleri yaydı sonrada beni reportladı bende ozur dileri kb dedim ama işin tadı kaçtı dedim ve herkese bunun edit olduğunu soyledim sonra herkes benim ustume gel vay efendim sen nasıl insansın acizsin seni attırıcaz yok oyle boyle fln sonra bunlar benim pp em ile dalge geçmeye başlamdım ama oralı olmadım sonra bir arkadaş 12k ya pc onerisi istedi bende vaybe oparaya bak dedim sonra tekrar laf attılar baba parsı değil alın teri diye bende dedimki niye ben parayı uyusturucudanmı kazanıyorum dedim sonra benim 10 15 dk banlanmamam bunlara dokundu o sıradada banlandım

4101995

80+ Gold
En İyi Cevap
24
Forumun üstünde aylardır duyurusu var.
Yo
DBA48E4C-140B-4C39-94DC-84DEDC938A68.jpeg

Malies

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
MEHMET ALİ VATAN
İlgilendiği Kategoriler
oyun
doğru anlamışsınız evt iftira yuzunden şuan sunucuya giip destek alamıyorum ve herkes bana orda ... çocuğu ve p***nk muammelesi yaptı hayatım boyunca hiç ban yemedim ama iftira yuzunden yemem kanıma dokundu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum TR'de misin?
evt

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,252
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Loglara bakarız :)
abi sunucu donanım destek bolumune geldim ve gpu sordum ve acelem vardedim çocuğun bir sanki iş adamısın diye dalge geçti bende ogrenci oldugumu soyledim sonra bana 11 yasına veletsin gibisinden şeyler soyleydi bendemal diyip ufak bir kufur ettim sonra benim editlerimi yaptı içinde benim onların HEPSİNE TUM KULLANICILARA kufurettigim annelerine tecavüz ettiğim onlar ... çocuğu dediğim editleri yaydı sonrada beni reportladı bende ozur dileri kb dedim ama işin tadı kaçtı dedim ve herkese bunun edit olduğunu soyledim sonra herkes benim ustume gel vay efendim sen nasıl insansın acizsin seni attırıcaz yok oyle boyle fln sonra bunlar benim pp em ile dalge geçmeye başlamdım ama oralı olmadım sonra bir arkadaş 12k ya PC onerisi istedi bende vaybe oparaya bak dedim sonra tekrar laf attılar baba parsı değil alın teri diye bende dedimki niye ben parayı uyusturucudanmı kazanıyorum dedim sonra benim 10 15 dk banlanmamam bunlara dokundu o sıradada banlandı

Malies

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
MEHMET ALİ VATAN
İlgilendiği Kategoriler
oyun
eğer biris benle dc den iletişime geçerse daha sağlıklı konusabiliriz telefonum yao sadece pc var MW#9124

Loglara bakarız :)
özür dilerim ab log nedir

『ꀸꍏꋪꀘ ꌗꂦꀎ꒒』#1958 şu dc adresinden gonderdim mesajları

sadece sunucuya donmek istiyorum yaptığım hakaretten değil ustume ypılan iftiradan atıldım

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,252
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Cezanı kaldırdım, daha dikkatli ol lütfen.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom