Neler Yeni

🔥🚨DONANIM ARŞİVİ F/P KRALI 🚨🔥

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Alperen Çetin

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,127
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Alperen Çetin
Yanlış Bilgilendirme
rtx 3070 gelicek bence fiyatta max 16k olur
O zaman Türkiye nin en iyisi olamaz. Vatan full msi 3070 sistemi 16k ya zaten verdi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çünkü vento kalitesiz bir marka. Kasa böyleyse fiyatı uygun tutabilmek için bazı parçalardan feragat edilmiş demektir. Ben kaliteden ödün vermeyerek çıkarılan fp sistemleri satın alıyorum. Bu yüzden hayal kırıklığına uğradım

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
O zaman Türkiye nin en iyisi olamaz. Vatan full msi 3070 sistemi 16k ya zaten verdi.

Çünkü vento kalitesiz bir marka. Kasa böyleyse fiyatı uygun tutabilmek için bazı parçalardan feragat edilmiş demektir. Ben kaliteden ödün vermeyerek çıkarılan fp sistemleri satın alıyorum. Bu yüzden hayal kırıklığına uğradım
Arkadaşım konudan uzak dur ve sistemlerimi de takip etme. Ventonun malzeme kalitesi kendi klasmanında fazlasıyla iyi. Konu hakkında ilk ve son yorumum

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Mehmet Emin Tamer

full msi 3070 16k ve vatan mı yuh link var mı

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Alperen Çetin
Arkadaşım konudan uzak dur ve sistemlerimi de takip etme. Ventonun malzeme kalitesi kendi klasmanında fazlasıyla iyi. Konu hakkında ilk ve son yorumum
Evet haklısın kalitesiz demek yerine giriş seviyesi demeliydim 👍🏻

full msi 3070 16k ve vatan mı yuh link var mı
Dostum anlık tükendi zaten sistem ama forumda ben ve bir kaç arkadaş daha alabildik

Fleewsefa

80+
Evet haklısın kalitesiz demek yerine giriş seviyesi demeliydim 👍🏻

Dostum anlık tükendi zaten sistem ama forumda ben ve bir kaç arkadaş daha alabildik
Abi çok şanslısınız ya keşke bende o ara foruma baksaymışım...

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Alperen Çetin
Abi çok şanslısınız ya keşke bende o ara foruma baksaymışım...
Dostum günlük takip et forumu, ara sıra gir güncel konulara göz gezdir. Zaman zaman gerçekten fp sistemler denk geliyor, ben son 2 ayda yaklaşık 5 tane fp sistem aldım.

Fleewsefa

80+
Dostum günlük takip et forumu, ara sıra gir güncel konulara göz gezdir. Zaman zaman gerçekten fp sistemler denk geliyor, ben son 2 ayda yaklaşık 5 tane fp sistem aldım.
Kanka bu aralar forumdayım işte vatan gametalk02 sistemi aldım o da pek tatmin etmedi satmayı düşünüyorum abdullahın sistemi alacam f/p gelirse

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,732
Üyeler
153,435
Son üye
xlordmen
Top Bottom