Neler Yeni

🔥DONANIM ARŞİVİ F/P SİSTEM🔥

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
@Abdullah Hacıgül hocam bu alsatcılara bi önlem getirseniz.Ben şu an sistem almicam ancak 10 ay önce bende al satcıların gazabına uğradım sizin çıkardığınız bi sistemde.İhtiyacı olanlar alamıyor bu al satcılar alıyor.Mesela öğrenci belgesi ile alabilme,aynı soyadına 1 sistem satma veya aynı ıp adresinden sadece bir adet sistem alabilme gibi önlemler getirsenizde sistemi ihtiyacı olanlar alabilse.
Satış politikaları gereği bu dediklerin yasal olmuyor maalesef yasa çıkması lazım vatandaş istediğini almakta özgür kısıtlama olamaz ama ufak tefek tedbirler alınabilir belki ama onunda pek etkisi olacağını sanmıyorum misal aynı soy adı diyorsun abisi akrabası belki kendine alacak bu kısıtlanamaz öğrencilere özel diyorsun o zaman da normal kişiler tepki gösterir yani bunun önüne geçmek pekte mümkün değil belki ek stok olabilir vs bilemiyorum onun nasıl olacağını ama al satın önüne geçilemez yani durum bu

samuraikek

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
Umut Şener
Abdullah abinin 14 bin üstüne sistem çıkaracağını sanmıyorum ekran kartı 6700xt olur

Phanzox

80+ Silver
Satış politikaları gereği bu dediklerin yasal olmuyor maalesef yasa çıkması lazım vatandaş istediğini almakta özgür kısıtlama olamaz ama ufak tefek tedbirler alınabilir belki ama onunda pek etkisi olacağını sanmıyorum misal aynı soy adı diyorsun abisi akrabası belki kendine alacak bu kısıtlanamaz öğrencilere özel diyorsun o zaman da normal kişiler tepki gösterir yani bunun önüne geçmek pekte mümkün değil belki ek stok olabilir vs bilemiyorum onun nasıl olacağını ama al satın önüne geçilemez yani durum bu
İtopya mağazasına saat 6:30'da gidip aynı soy adlı 12 kişi bilgisayar aldığı için bilgisayar alamayınca insan üzülüyor onlar olmasa sıra bana gelicekti ve sistemi alıcaktım onlar yüzünden gittim 1400tl daha fazla verdim.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
İtopya mağazasına saat 6:30'da gidip aynı soy adlı 12 kişi bilgisayar aldığı için bilgisayar alamayınca insan üzülüyor onlar olmasa sıra bana gelicekti ve sistemi alıcaktım onlar yüzünden gittim 1400tl daha fazla verdim.
Evet öyle oluyor artık kişi sadece kendine özgü alabilir he ne olur tek kişi tek stok ama onun da dediğin gibi arkadaşlarını akrabalarını alır gelir alır gider

Phanzox

80+ Silver
Evet öyle oluyor artık kişi sadece kendine özgü alabilir he ne olur tek kişi tek stok ama onun da dediğin gibi arkadaşlarını akrabalarını alır gelir alır gider
Ama işin ilginç kısmı sabah gittiğimde ilk başta görevli gibi davranıp milltein ismini kağıda yazarak sözde kendince sıra hazırlıyordu(ilk 12'yi tahmin edersiniz herhalde) sonra kapılar açılınca kağıdı gitti görevliye verdi ve içeri girdi.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Ama işin ilginç kısmı sabah gittiğimde ilk başta görevli gibi davranıp milltein ismini kağıda yazarak sözde kendince sıra hazırlıyordu(ilk 12'yi tahmin edersiniz herhalde) sonra kapılar açılınca kağıdı gitti görevliye verdi ve içeri girdi.
ne zaman nerede oldu bu knkam

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Orada sıra tutmuşlar ilk onlar geldiği için muhtemelen ama orada olmayan kişileri de yazdılar onlar yolda iken daha bu yanlış ve hak bence ama gerçekten gidip orada beklediyse ona diyecek bişey yok isterse getirsin birilerini ama orada sıra oldularsa bişey yapılmaz

COMMANDERR

80+ Bronze
@Abdullah Hacıgül hocam bu alsatcılara bi önlem getirseniz.Ben şu an sistem almicam ancak 10 ay önce bende al satcıların gazabına uğradım sizin çıkardığınız bi sistemde.İhtiyacı olanlar alamıyor bu al satcılar alıyor.Mesela öğrenci belgesi ile alabilme,aynı soyadına 1 sistem satma veya aynı ıp adresinden sadece bir adet sistem alabilme gibi önlemler getirsenizde sistemi ihtiyacı olanlar alabilse.
Mahkemelik olur ve kaybederler.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Yapılıyor bu reis misal arkadaşlar toplanır 10 kişi gider hemen sıra yaparlar orada olmayan kişileri bile yazarlar Sistem çıkmasına yakın gelirler sıra olması güzel bişey ama bu hem yanlış hem adaletli olmuyor maalesef

Phanzox

80+ Silver
Bu sistem.Hatta sanırım donanım arşivinde konu açan arkadaşı tanıyorum sanırım çünkü ben 55. sıradaydım o 54. üncü tanışmıştık sırada.
Mesaj otomatik birleştirildi:

En azından mağazaya gidecekler için bi önlem alınsa güzel olur ben yandım başkaları yanmasın.

@Abdullah Hacıgül

Not:beylikdüzü mağazası.

Son düzenleme:

Phanzox

80+ Silver
Not2:Mağaza görevlisi kağıttaki isim sırasına göre aldı içeri belirteyim bunu.Yani mağaza ile alakalı olduğunu düşünmüyorum ancak önlem alınsa iyi olur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,293
Üyeler
156,590
Son üye
dyingbreath
Top Bottom