Neler Yeni

🔥DONANIM ARŞİVİ F/P SİSTEM🔥

burakdiA

80+
Sistem internet uzerinden satilcakmis itopyaya sabahin köründe gittim sordum bizimle anlaşma yapilmadi sistem bize gelmicek dedi internet üzerinden olur dedi
İnternet üzerinden satılacakmış - İtopyadaki adamın tahmini veya senin tahminin ❌
Bizimle anlaşma yapılmadı demiş- Sen halen İtopyada satış yapılacakmış gibi imada bulunuyorsun ❌
Yanlış yönlendirme alert

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,898
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Bilmiyorum bize öyle bisey soylenmedi farkli firmayla anlasma yapmis olabilirler dedi bence yalan soylemiyolar
Yok kardeşim bilgi vermezler kimsenin dediğine kulak asmayın adam burada çıkacak evet mi diyecekti size

WORT3X

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ömer
Yok kardeşim bilgi vermezler kimsenin dediğine kulak asmayın adam burada çıkacak evet mi diyecekti size
Ben sadece söyledim bana öyle dedi çalışanlar belkide gizli kalması lazim video yayinlanana kadar ondan demediler belkide pazar günü dagitilacak ellerine daha gelmedi haberleri yok

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,898
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Ben sadece söyledim bana öyle dedi çalışanlar belkide gizli kalması lazim video yayinlanana kadar ondan demediler belkide pazar günü dagitilacak ellerine daha gelmedi haberleri yok
Ayn öyle video çıkana kadar beklemek lazım bende öyle düşünüyorum Pazar günü de olabilir mağaza satışı bakicaz artık

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Muhammed Mustafa Gündüz
Hacıbey beklentiyi baya büyük tuttu ,bakalım bakak görek :)

Oswald

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Talha
Arkadaşlar Abdullah abi story attı ama sildi sonradan parçayı iptal mi etti bilemem ama (İpucu veriyim 12100f olcak ama 12100f diyede sistemi sakın düşük bulmayın çok iyi olacak) dedi ben story i açtığımda 2 dk geçmişti 1 dk sonrada hemen silindi.Benim fikrim bence şaşırtmaydı bu.

Öğrenilen Bilgiler ve Özellikler:
Ekran kartı rx6700 olur bence.

magnor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
İbrahim Dündar
Sistemden beklentim büyük umarım yüksek stoklu bir şey gelir de stoğun bitmesi 15 saniye sürmez .

Erimtan

80+ Bronze
i5 12400f + rtx 3060ti diyorum ben fiyatda 12.999tl

Oswald

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Talha
Ekran kartı rx6700 olur bence.
Ben o kadar f/p düşündüm ki ödüllü tahmine i5 12400f rx 6700 yazmıştım 10.5K ya :D.Umarım ekran kartı ve fiyattan tuttururuz bir şeyler :D

Top Bottom