Neler Yeni

🔥DONANIM ARŞİVİ F/P SİSTEM🔥

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Emre Yılmaz
Bilgisayar zaten öncelikli olarak işi gücü olmayan genç kardeşlerimiz için gerekli. Ben olsaydım hafta içi mesai saatleri içinde anlık link paylaşırdım. Ertesi gün yine mesai saatinde bir link daha. Hafta içi 4 günde işi bitirirdim. İlla biri al sat yapacaksa da gençler yapsın. Gençlerin paraya ihtiyacı var. Ticareti de öğrenirler. Şimdi bu durumda 50 yaşına gelmiş, oturmaktan kabızlık sorunu yaşayan memur abilerimize fırsat doğuyor :) İşin şakası bir tarafa , yapılması gereken kademeli fiyat artışı idi. 5 kademe ve her saat sonunda 300 TL'lik artış. Ve sonunda yine stok kalmalı.
Valla işi gücü olmayan öğrenci ben bilgisayar alamıyordum. Şimdi işe girdim çalıştım biriktirdim şimdi alabiliyorum. Belki benim durumumda olup iyi bir bilgisayar hayali kuranlarda vardır. İşte çalışırkende maalesef sistemi alamam. Belirsiz saat olması çoğu kişinin işine gelmez. Abdullah abi ekran kartı sorusunu bile ilk öyle yaptı daha sonra akşam şu saatler arası soracam dedi. Çünkü insanlar sürekli takip etmekten işini gücünü yapamıyor hayatını yaşayamıyordu. Belirsiz saat olacağını düşünmüyorum hocam

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
Faruk

Ekler

• Screenshot_2023-02-05-17-01-01-222_com.android.chrome~2.jpg
    Screenshot_2023-02-05-17-01-01-222_com.android.chrome~2.jpg
    124.4 KB · Hit: 83
İyi knk eyvallah da 1 tane alsın 2 tane alsın 10 tane almanın bi manası yok ihtiyacımız olmasa bizim burda işimiz yok ztn adam satsın normale hiç sıkıntı yok ama fazladan alıp satmak fırsatçılığa girer
tabikide dediğin gibi fazladan alıp satmak fırsatçılığa girer hayır arkdaşım bu işi yapıyor ona baya boş mesaj gelmiş onları söyledide diyorum insanlarda herhalde bir sıkıntı var çocuk 1 tane almış para kazanmak için satıyor çocuğa demediklerini bırakmamışlar. bide merak ettimde 10 tane kim almış kim aldıysa gerçekten o fırsatçılık yapmış

Thsnblt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Tahsin Akbulut
o zaman da haberimiz yoktu alamadık diye ağlarlar ayrıca alsatçı adamın senden önce haberi olur adam full bunla ilgileniyor :D bu işin çıkar yolu yok amd kartlı sistem çıkarıp fiyatı da ucuz değil ortalamanın bir tık altı yapıcaksın bu biraz da olsa engeller
Yoo gerek YouTube bildirimi gerek donanım arşivini tekip et zaten bildirim gelir alırsın @Abdullah Hacıgül bence saat ve zaman vermeden denesin bir kere bak sonuçlar değişir. Yaw bir kere site kirlenmez. Siteye giremiyoruz geçen itopyada böyle çöktü

1 tane alanın yaptığı ticaret de 10 tane alanın yaptığı niye değil? Ki önceki mesajınızda belirttiğiniz 2 kat fiyat farkıyla bile farkı yok 1 tane alanın. Fiyatı belirleyen şey arz talep dengesi. Eğer 1 tane alanın yaptığı iş helal ticaretse, bekleyip sonradan satacak olanın yaptığı da yatırımdır. İşin doğrusu hepsinin yaptığı aynı şey. Mesele helal olup olmaması falan da değil. Ülkenin durumu ortada, 3-5 tane stokla 3 kuruş indirime bir şey konulsa ihtiyacı olanlar alamadan al satçılar çöküyor üstlerine. Hiç sanmıyorum ama vergi dilimine girdiklerinde vergilerini ödüyorlarsa al satçıların yaptığında yanlış bir şey yok, İstediklerini yapmakta özgürler ama aynı şekilde milletin de onların yaptıklarından memnun olmamaları normal haklı olarak çünkü gerçekten ihtiyacı olup da alamayan kişiler var al satçılar yüzünden.
tabikide millet bundan memnun olmayabilir sonuna kadar katılıyorum fakat gidip adamın ilanına ful al-sat yaptı diye sövmek, atasına laf atmak vb. durumlar gerçekten iğrenç haraketler ya yani bizim milletimiz bu kafada olduğu sürece bu ekonomi zor düzelir bu al-satçıalr daha fazla artar

Robius

80+ Bronze
Onayı hafta içi yapacaksan satışa hafta içi çıkarın niye onay için strese sokuyorsunuz insanları?

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Halil İbrahim Türkoğlu
1 tane alanın yaptığı ticaret de 10 tane alanın yaptığı niye değil? Ki önceki mesajınızda belirttiğiniz 2 kat fiyat farkıyla bile farkı yok 1 tane alanın. Fiyatı belirleyen şey arz talep dengesi. Eğer 1 tane alanın yaptığı iş helal ticaretse, bekleyip sonradan satacak olanın yaptığı da yatırımdır. İşin doğrusu hepsinin yaptığı aynı şey. Mesele helal olup olmaması falan da değil. Ülkenin durumu ortada, 3-5 tane stokla 3 kuruş indirime bir şey konulsa ihtiyacı olanlar alamadan al satçılar çöküyor üstlerine. Hiç sanmıyorum ama vergi dilimine girdiklerinde vergilerini ödüyorlarsa al satçıların yaptığında yanlış bir şey yok, İstediklerini yapmakta özgürler ama aynı şekilde milletin de onların yaptıklarından memnun olmamaları normal haklı olarak çünkü gerçekten ihtiyacı olup da alamayan kişiler var al satçılar yüzünden.
bir sistemi 2 tane alamıyorsunuz öyle bir şey olsa ben 15 tane alırdım

Top Bottom