Neler Yeni

Donanım Arşivi Forum Eski Uyarıların Affı!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,587
İsim
Bilal Tepe
Yediğim birkaç tane uyarı bu bilgisayar çöp dediğim için bunu kaldirabilirmisiniz kral

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
26 aralıkta üye olma sorunsalı

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
989
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
benim uyarıma bakarmısın lütfen . 1 tane spam yemişim çok uzun zaman oldu . Çok acildi konuyu birazda değiştirmeye çalıştım yememek için ama maalesef .

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
Öncelikle herkese hayırlı bayramlar diliyorum tekrardan. Bu bayram günlerinin de gelmesiyle birlikte sizlerin hoşuna gidecek ufak bir uyarı affı yapmaya karar verdik. Donanım Arşivi Forum'un resmi açılış tarihi olan 23 Mart 2020 tarihinden, 23 Haziran 2020 tarihine kadar olan BAZI uyarılar süreliye çevirilip etkisiz duruma getirilecektir. Tabii ki bu o tarihlerdeki bütün uyarılarınızı için geçerli değildir. Ağır uyarılara müdahale edilmeyecektir. Nispeten daha basit, hafif olan uyarılarda söylenen işlem yapılacaktır.

Bu tabii ki başvurunuz üzerine yapılacak, başvurular SADECE bu gönderi üzerinden yapılacaktır. O uyarınızın kaldırılacağının garantisi yoktur, değerlendirmeye tabi tutulacaktır. Başvurular bayram sonuna kadar geçerlidir, ilerleyen tarihlerdeki başvurular geçersiz sayılacaktır. Bu yüzden lütfen neden uyarılarım duruyor gibi sorular sormayınız, eğer uygun görüldüyse uyarınızın söylendiği gibi süresinin dolduğunu göreceksiniz.

LÜTFEN GÖNDERİ ALTINDA KONU DIŞI BİR YORUMDA BULUNMAYINIZ, ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

Abi hepsinin kaldırılmasını talep ediyorum mod olucam

Cevizli sucuk

80+ Bronze
Abi be ilk geldiğimde yaptığım cahillikten (her şeyi repliyonuz ya) oldu 5 6 tane var tarihlere uymuyor ama canınız sağ olsun

trenboloneren

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,117
İsim
Eren İlker Ağar
İlgilendiği Kategoriler
Fitness
Instagram
@eren__agar
Steam
1075812335
Discord
eren21601#7919
Reddit
eren21601
Mehmet abi benim uyarım 2020 de deilde 4 5 ay öncesine ait spam konudan kaldırılma şansı varmıdır kaldırılırsa çok sevinirim

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,193
Üyeler
140,613
Son üye
zoneq
Top Bottom