Neler Yeni

Yardım Donanım Arşivi Gençer Gaming Sistemi Gelen Varmı

Mugetsu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yavuz Selim Zeybek
kanka dağıtıma çıkmış benim ki harbiden dün kargoya yetiştirmişler eve geçene kadar ürünlerde gelir zaten gelsin videoya çekerek kutuyu açıcam
ellerinde ürün yok deniyordu var mıymış?

Keyfen

80+ Bronze
valla bilmiyorum o mevzuyu bana tüm ürünler gönderildi gün içerisinde elime geçicek, akşamda eve geçince kontrol edicem , dün rica etmiştim kargoya yetiştirebilirmisiniz diye harbidende yetiştirdiler bide saat 4 de aramıştım ricamı gerçekleştirdiler hani harbi güzel firma

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Kara Kule
@GENCERGAMİNG

Merhaba hocam,
İki gündür numaranızdan arkadaşlarla görüşüyorum dün farklı 2 kişi bugün kargoya vereceğiz dediler. Ama hala kargoya verilmemiş. Siparişimi oluştururken zaten demonte seçmiştim. Telefondaki arkadaşlara da demonte olduğunu söyledim hala kargoya verilmemiş. Bu arada ankartı farklı seçmiştim ona dikkat edilsin lütfen. Siparişim numaramı özelden iletiyorum ilgilenirseniz sevinirim.

Keyfen

80+ Bronze
@GENCERGAMİNG

Merhaba hocam,
İki gündür numaranızdan arkadaşlarla görüşüyorum dün farklı 2 kişi bugün kargoya vereceğiz dediler. Ama hala kargoya verilmemiş. Siparişimi oluştururken zaten demonte seçmiştim. Telefondaki arkadaşlara da demonte olduğunu söyledim hala kargoya verilmemiş. Bu arada ankartı farklı seçmiştim ona dikkat edilsin lütfen. Siparişim numaramı özelden iletiyorum ilgilenirseniz sevinirim.
Dostum parça farklı olduğu için olabilir belki.

Keyfen

80+ Bronze

orhaneneskaratas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Orhan Enes Karataş
Merhaba,
Gençer Gaming'den sipariş verilen sistem herkesde hazırlanıyor kısmında kalmış durumda sadece kendi yerlerinden 100 taneyi alanlar alabildi geri kalanlar ise alamadı, şimdi arayan arkadaşlarımıza limanda denmiş ki böyle bir durum var ise gerçekten 1 aya bile gelmez o ürünler. ancak ürünler normalde stoklarında olduğu montajlı olduğu sadece tarafımıza gönderileceği bilgisini almıştık şimdi ise durum hakkında bilgisi olanların konuya yorum yaparak bildiklerini aktarmasını rica edicem.
kargolandı ve dağıtımda bu sabah itibariyle. hazır olarak sipariş vermiştim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Ahmet Kılcık
Bana geldi parçalar gayet iyi paketlenmiş ama mutlaka video çekin açarken.

Keyfen

80+ Bronze

bwNN

80+ Silver
Kanka yanlış anlamayın da siz yanlış yerlerimi okuyorsunuz? En son konusalina gore 15 eksik sadece kase varmis ve bunlarda zaten gelmis pazartesi eksik urun yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

19.00-19.01de falan sipariş verdim. dün kargolandı yazıyordu bugun dagıtımda mesajı geldi.
Hocam demontemi aldiniz yoksa.kurulum , test mi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,245
Üyeler
149,174
Son üye
omc18
Top Bottom