Neler Yeni

Donanım Arşivi RTX 2060 Geldii

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,850
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Bunun çözümü çok basit aynı aileden 1 sene içinde 1-2 bilgisayar alma hakkı verilecek ve sorun çözülecek. Kaç tane al satçı adam gördüm her sistemi alabilen. bu şekilde tabii ki bu sorun çözülemez.
O dediğin mümkün olmaz onu tespit etmek zor al sat için maalesef ki kimse bişey yapamaz sepete ekleyen kartını giren her kişi alıyor bunu bütün YouTube Sistem toplama kanalları istese dahi olmaz

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,632
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Bunun çözümü çok basit aynı aileden 1 sene içinde 1-2 bilgisayar alma hakkı verilecek ve sorun çözülecek. Kaç tane al satçı adam gördüm her sistemi alabilen. bu şekilde tabii ki bu sorun çözülemez.
Bunu yasa gereği yapamıyosun işte satış kuralları vs var. Sen herkese aynı davranmak zorundasın ve satın alma hakkını kısıtlayamıyorsun

• Beğen
Reaksiyonlar: Aozy

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,850
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Mesafeli satış sözleşmesi gereği kişiler kısıtlanamaz her kişinin alma hakkı vardır buna al satıcı dahil

BALLarDOES

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Ali bey
8.500 1660s loading.. 😀

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
Bunu yasa gereği yapamıyosun işte satış kuralları vs var. Sen herkese aynı davranmak zorundasın ve satın alma hakkını kısıtlayamıyorsun
aynı hesap üzerinden birden fazla siparişe izin vermemek de kısıtlamak değil midir peki bunu nasıl yapabiliyorsun? benim şahsi görüşüm indirimi bu kullanıcılara açmak yani sattırmamak değil. hiç almayana sistem ucuzdan verir diğerine normal fiyattan. bu da illegal değildir herhalde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

amazonun prime yapanlara özel indirim yapması gibi bir mantık

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,632
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
aynı hesap üzerinden birden fazla siparişe izin vermemek de kısıtlamak değil midir peki bunu nasıl yapabiliyorsun? benim şahsi görüşüm indirimi bu kullanıcılara açmak yani sattırmamak değil. hiç almayana sistem ucuzdan verir diğerine normal fiyattan. bu da illegal değildir herhalde.

Dönüp dolaşıp aynı probleme çıkıyoruz. Satın alma özgürlüğü.. Anca yasa ile yapılır bu da zor iş yani, farklı şeyler düşünülebilir. İtopya der ilk defa alışveriş yapanlara TC si ile onlara ben indirimli vercem vs, belki o zaman olmaz ama o da kısıtlamaya girer mi bilmem. Gerçi yemeksepeti vs yapıyor ilk siparişe özel diye o tarz bi kupon yapılır

Saat falan belli oldu nu acep
17

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,065
İsim
Kerem Çavuş

bu işin çözümü yok gibi ama kanallaeın kemik kitlesine özel bi çözüm getircem gibi bişey demişti

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
Aynı hesap üzerinden birden fazla sipariş verilmiyo farklı hesaplardan alıyolar
bende aynısını dedim zaten kanka

Dönüp dolaşıp aynı probleme çıkıyoruz. Satın alma özgürlüğü.. Anca yasa ile yapılır bu da zor iş yani, farklı şeyler düşünülebilir. İtopya der ilk defa alışveriş yapanlara TC si ile onlara ben indirimli vercem vs, belki o zaman olmaz ama o da kısıtlamaya girer mi bilmem. Gerçi yemeksepeti vs yapıyor ilk siparişe özel diye o tarz bi kupon yapılır

17
Kaliteli bir sistem yapsalar zor bir şey değil de yaparlar mı sanmıyorum. Neyse hayırlısı olsun herkes bir sekilde alıyor nasıl olsa.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,065
İsim
Kerem Çavuş
7.5k olur o paraya veya 2060 olur
Adam 8k civarı dedi
bende aynısını dedim zaten kanka

Kaliteli bir sistem yapsalar zor bir şey değil de yaparlar mı sanmıyorum. Neyse hayırlısı olsun herkes bir sekilde alıyor nasıl olsa.
özür yanlış okumuşum :D

7.5k olur o paraya veya 2060 olur
8k civarı olucakmış 8.5 falan olur muhtemelen

Yummeat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mustafa
Arkadaşlar mağzadaki çalışana sordum sistem geleceğinden haberimiz yok diyor. yinede bekliyim belki onun söylemesi yasak falan

Top Bottom