Neler Yeni

Donanım Arşivi RTX 2060 Geldii

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,953
İsim
tümen dağ

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Görkem Topal isimli üye de benimle aynı fikirde muhtemelen. (@RevDeisDou)
Dostum başkasını etiketleyerek yorumuna destek almaya çalışman, bu yorumunu zaten bende bitirdi. İsteyen istediği gibi üzerine alabilir benim için bir problem yok burası bir forum ben de yöneticiyim diye tartışmayacak değilim :) nasıl size forumda saygısızlık yapan varsa banlıyorsa bize yapılan saygısızlığı da banlıyoruz ama biz yönetici olunca göze batıyor. Siz bu işin sadece görünen yüzünü görürsünüz biz arka yüzünü de görürüz misal dün "şu fiyattan gelmezse FP olmaz" diye 3 tane şuursuz adam vardı, ki o fiyata zaten daha önce bir sistem çıkmamış nesi FP olmayacakmış :) ve ne hitmetse bu adamlar benim sistem duyurum sonrası foruma üye olmuş bunlar tam olarak tarif ettiğim bu kişiler bize mobbing uygulayıp fiyat düşürtüp al sattan para kaldırmak isteyen çapsızlar ve kardeşim şunu anla benim umrumda değiller ben sana evet senin gibi üyeler faydalansın diye bu adımları atıyorum bırak işimizi yapalım nasıl ki bizi banlarsan forum ölür diye forumda trollük yapan 40 kişiyi bir gecede banladıysam ve aksine aktiflik artıp forumun kalitesi gözle görülür arttıysa dediğim gibi bırak işimizi yapalım.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Dostum başkasını etiketleyerek yorumuna destek almaya çalışman, bu yorumunu zaten bende bitirdi. İsteyen istediği gibi üzerine alabilir benim için bir problem yok burası bir forum ben de yöneticiyim diye tartışmayacak değilim :) nasıl size forumda saygısızlık yapan varsa banlıyorsa bize yapılan saygısızlığı da banlıyoruz ama biz yönetici olunca göze batıyor. Siz bu işin sadece görünen yüzünü görürsünüz biz arka yüzünü de görürüz misal dün "şu fiyattan gelmezse FP olmaz" diye 3 tane şuursuz adam vardı, ki o fiyata zaten daha önce bir sistem çıkmamış nesi FP olmayacakmış :) ve ne hitmetse bu adamlar benim sistem duyurum sonrası foruma üye olmuş bunlar tam olarak tarif ettiğim bu kişiler bize mobbing uygulayıp fiyat düşürtüp al sattan para kaldırmak isteyen çapsızlar ve kardeşim şunu anla benim umrumda değiller ben sana evet senin gibi üyeler faydalansın diye bu adımları atıyorum bırak işimizi yapalım nasıl ki bizi banlarsan forum ölür diye forumda trollük yapan 40 kişiyi bir gecede banladıysam ve aksine aktiflik artıp forumun kalitesi gözle görülür arttıysa dediğim gibi bırak işimizi yapalım.
Evet, hepsinden haberim var hocam.
Radeon 7000 serisi için açılan konuda da 4 kişi gitti. Hatta daha sonra bir üye multi hesap açıp hakarette bulundu ve mesajları sildiniz. Yersiz hakaretlerdi kabul ediyorum ancak buna daha çok agresif yaklaşımınız sebep oluyor demek istiyorum sadece. Sert yönetim şart ancak agresif yönetim bir yerden sonra kırılma noktasına dayanıyor.

Bu, benim kendi kişisel görüşümdür. Herkes aynı düşünmeyebilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistem de muhtemelen şu şekilde olacak.

CPU: Intel I3 12100F
GPU: Asus Dual GTX 1660S / RTX 2060
RAM: Goodram 2x8 3600 MHz
SSD: WD Green 480 GB NVMe M.2
MoBo: Asus Prime H610M-K
Case and PSU: Thermaltake Versa T25 650 Watt

Stock: 500
Price: 7999 / 8999 TL

Son düzenleme:

cevikyusuf

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
425
İsim
Çevik
Evet, hepsinden haberim var hocam.
Radeon 7000 serisi için açılan konuda da 4 kişi gitti. Hatta daha sonra bir üye multi hesap açıp hakarette bulundu ve mesajları sildiniz. Yersiz hakaretlerdi kabul ediyorum ancak buna daha çok agresif yaklaşımınız sebep oluyor demek istiyorum sadece. Sert yönetim şart ancak agresif yönetim bir yerden sonra kırılma noktasına dayanıyor.

Bu, benim kendi kişisel görüşümdür. Herkes aynı düşünmeyebilir.

Sistem de muhtemelen şu şekilde olacak.

CPU: Intel I3 12100F
GPU: Asus Dual GTX 1660S / RTX 2060
RAM: Goodram 2x8 3600 MHz
SSD: WD Green 480 GB NVMe M.2
MoBo: Asus Prime H610M-K
Case and PSU: Thermaltake Versa T25 650 Watt

Stock: 500
Price: 7999 / 8999 TL
9 lira 2060 için çok iyi fiyat vatanin az stoklu sistemini kaçıranlar alır stok sayısı da bol çeken çeker

rtxcan

80+ Bronze
Arkadaşlar bu hayattaki her şey gibi bu çıkan sistemlerin, instagram storylerinin, firmalarla anlaşmaların para kazanma amacıyla oldugunu unutmayın. Kimse kimsenin hayrına sistem cıkartmaz veya indirime ürün bulmaz işbirlikleri olsun reklam ürünler olsun, hazır sistemler olsun fiyat size uygunsa alın uygun değilse almayın bu kadar basit

skytrn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
sinan kaytaran
Abdullah kardeşim,şu akbaba gibi al sat için bekleyenlerin haddini bildirecek bir sistem geliştirebilirsin umarım.Bak 1 aydır sistem bakıyorum ihtiyacım var gerçekten.Geçenki 2060 lı sistemi alamadım ödeme ekranındayken stok bitti.Adamlar malum sitelerde kar ile satmaya çalışıyor ve bu açıkcası zoruma gidiyor.Çok zor biliyorum bunları engellemek ama vardır bir yolu.

Ömer_19

80+ Bronze
Abdullah kardeşim,şu akbaba gibi al sat için bekleyenlerin haddini bildirecek bir sistem geliştirebilirsin umarım.Bak 1 aydır sistem bakıyorum ihtiyacım var gerçekten.Geçenki 2060 lı sistemi alamadım ödeme ekranındayken stok bitti.Adamlar malum sitelerde kar ile satmaya çalışıyor ve bu açıkcası zoruma gidiyor.Çok zor biliyorum bunları engellemek ama vardır bir yolu.
Vallaha bende bezdim bunlardan bende pc hocasının cıkarttığı 2060 lı sistemi alcaktım babam işten gelince göstercektim babam işten geldi adama gösterirken gözümün önünde stok bitti 😤

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,116
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Eğer 10k altı olursa okul işleri için alırım şimdiki PC ile oyun eğlence odaklı olsun istiyorum inşallah dediğiniz gibi sistem olur

Donanım arşivi V6 güzel olcak diye hissediyorum

Ömer_19

80+ Bronze
Eğer 10k altı olursa okul işleri için alırım şimdiki PC ile oyun eğlence odaklı olsun istiyorum inşallah dediğiniz gibi sistem olur

Donanım arşivi V6 güzel olcak diye hissediyorum
Bende güzel bişey gelcek gibi hissediyorum şahsen beni 1660s falan da işimi görür güzel bi 8k civarı olsun miss tadından yenmez

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,166
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Gün geldi hadi bakalım..

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,107
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Abdullah bey kardeşim başta olmak üzere bu Forum için çok emek harcayan insanlar var kişileri ötekilestirmeden yorum yapılması en doğru olanı bu sistem toplama işini Abdullah kardeşim çok güzel yaptı ki onun arkasından benzer sistemleri çıkaran kanallari da gördük takip ettik burası benim gördüğüm en aktif en beğenilen forum olma yolunda ilerliyor bugünkü sistem hakkında ise gerçekten iyi olacağına düşünüyorum ki iyi olmazsa yapmazdı bugüne kadar çıkardığı her Sistem fiyat performans oldu bekleyip görelim yine öyle olacaktır ki talepten de belli oluyor @Abdullah Hacıgül hocam sen en iyi bildiğin işi yapmaya devam et kafana takarsan böyle çok kişiler var bitmez tükenmez doğru tektir o yolda ilerle sen boşver 🙂

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
Bunun çözümü çok basit aynı aileden 1 sene içinde 1-2 bilgisayar alma hakkı verilecek ve sorun çözülecek. Kaç tane al satçı adam gördüm her sistemi alabilen. bu şekilde tabii ki bu sorun çözülemez.

Top Bottom