Neler Yeni

Donanım Arşivi RTX 2060 Geldii

berat gnr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
berat Güner
yarın ki sistem cidden heyecanlandırıyor

no-name

80+ Silver
GTX ekran kartı gayet güzel ekran kartı milleti anlamıyorum ben adam ne yaparsa illaki bir şey bulup çamur atıyorsunuz çamur atan kitle zaten belli reis bunu bildiği için zaten bulaşmıyor onlara ama keşke hiç çamur atilmasa hazır sistem pc lerine devam reis boşver milleti
Kimse adama çamur atmaya çalışmıyor sadece sistem çıkana kadar herkes kendi fikrini söylüyor acaba böyle olabilir mi böyle olabilir mi diye yoksa donanım arşivi sistemlerinin fiyat performans kalitesini sorgulamaya gerek bile yok

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
uğur demirel
Saat kaçta olcak bu

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,975
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732
Hiçbir katakulli yok hep beklentiyi siz yükseltiyorsunuz rakipsiz GTX sistem geliyor bu kadar basit. Almayan almasın zaten 1dkka da stok bitecek np.
aynennn reis kesin biter 1 dakikada yanlış bilgi veriyorsun hep.
15. saniyeden sonra alabilen çıkarsa iyidir :)
şaka bir yana stok fazla olursa anca 1 2dk sürer yine

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,970
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,975
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Hocam bir sorum olacak. Neden biz üyelere bu sıralar böyle davranıyorsunuz? Diğer forumlarda sizi eleştiriyorlar. Milletin diline düşmüşsünüz.
AAAAA ne oluyoruz ya siz yayıncılara mobbing uygulayınca iyi hoş güzel ama :) Hayır sadece "hakeden gruba" hakettiği gibi davranıyorum. Ve sana bunu diyenleri büyük kısmı al satta para kaldırma hayali kuran tipler kısacası beni ilgilendiren yorumlardan bahset kuru gürültü zamanımızı harcamasın :)

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,970
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
AAAAA ne oluyoruz ya siz yayıncılara mobbing uygulayınca iyi hoş güzel ama :) Hayır sadece "hakeden gruba" hakettiği gibi davranıyorum. Ve sana bunu diyenleri büyük kısmı al satta para kaldırma hayali kuran tipler kısacası beni ilgilendiren yorumlardan bahset kuru gürültü zamanımızı harcamasın :)
Bu forumda size karşı zıt davranan çok nadir hocam. Belki yok bile. 8 foruma üyeyim ancak en çok bu forumda vakit geçiriyorum. En çok sizin videolarınızı izliyorum.
Bana bunu diyen sıradan kullanıcılar değil ancak..
Siz bu değilsiniz. Sizi 5 yıldır takip ediyorum. Diğerlerinden daha üstte tutuyorum. Siz iyi olduğunuz için değil. Sizi sevdiğim için.
Bu forumdakiler sizin bu davranışlarınızı hak etmiyor gerçekten. Belli bir kesim var ancak oldukça küçük bir miktar.
Görkem Topal isimli üye de benimle aynı fikirde muhtemelen. (@RevDeisDou)
Bu yaptığınız soğukluk milletin forumdan uzaklaşmasına sebebiyet veriyor. Bunu birçok kişiden duymaya başladım artık.
Umarım dediklerimi belirttiğiniz kesimden uzak tutarak okuyorsunuzdur.

rtxcan

80+ Bronze
Abi yıl olucak 2023 2019'da cıkıcak olan ekran kartlı sistem cıkarıyoruz hala kader utansın ne DLSS ne RayTracing hiçbir şey yok FSR açarız artık

Top Bottom