Neler Yeni

Ana Konu 🔥🔥🔥 DONANIM ARŞİVİ V6 YAYINDA 8799 TL i3 12100f-RTX2060

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
User
olm 10 dakka önce foruma üye olmuşsun neyin köpeği kemiği la sana noluyor
önce arkadaşın nasıl biri olduğuna bakar mısın?
Formun yetkilileri bu şekilde konuşmak serbest mi 18 Yaş altındaki çol çocuk bizimle ne has ile böyle konuşuyor Kulaklarını çekmek lazım
yöneticiler bunları görse önce seni şutlar. adam nerede fırsat kasa var başına üşüşmüş 300-500 kar edecem diye insanların hakkına giriyor. git başka kapıya. @Abdullah Hacıgül lütfen attığım ss'e bakıp ilgilenir misin üstat. al-satçılardan bir tanesi. kanıtı ekte.

Ekler

• Adsız.png
    Adsız.png
    113.5 KB · Hit: 129

vKadirBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Kadir bey
önce arkadaşın nasıl biri olduğuna bakar mısın?

yöneticiler bunları görse önce seni şutlar. adam nerede fırsat kasa var başına üşüşmüş 300-500 kar edecem diye insanların hakkına giriyor. git başka kapıya. @Abdullah Hacıgül lütfen attığım ss'e bakıp ilgilenir misin üstat. al-satçılardan bir tanesi. kanıtı ekte.
Al-Sat yapmak yasak mı zoruna giden ne seni ne ilgilendirir

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
Al-Sat yapmak yasak mı zoruna giden ne seni ne ilgilendirir
sizin gibi fırsatçıları zaten engellemeye çalışıyor adam sizin gibiler var diye sistem çıkartmıyor daha dün bile kaç kere yazdı insanları banladı hem etik değil hemde 300 500 kar edemedin diye siteyi gömmeye çalışıyorsun :D 6500 tl lik sistemi zaten insanlar durmu yok diye kovalıyor sizin gibi fırsatçılar ona da engel oluyor biri benim eski arkadaşım.

frknhrmnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
Furkan Harmancı
Bende aldım çok teşekkür ederim. Sayende bu fiyata bu kalitede bir pc aldık. 30 dakika boyunca sürekli bir uğraş sonucu aldım. @Abdullah Hacıgül

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
User
Etik veya değil Aldım diye atanlra bak bi önce Çoğu bilgisayardan ekran fotosu yollamış.
demek istediğini tam anlayamadım. yani insanların bilgisayarı olup niye bu kasaya ihtiyacı olduğu mu? bu kadar mı sığ düşünüyorsunuz. evet v6 sistemi ben de uzun uğraşlar sonucu aldım. hem de laptopumdan biliyor musun. bilgisayarım var yani. ama maalesef oyunlarda 40-50 fps veren bir laptop. bilgisayarım var değil mi almamalıyım yani? umarım yanlış anlamışımdır!

Onurology

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Onur Topcu
Etik veya değil Aldım diye atanlra bak bi önce Çoğu bilgisayardan ekran fotosu yollamış.
Etik veya değil demeniz etiklikten epey uzak olduğunuzu bu durumun sizin için hiçbir önemi olmadığını gösteriyor zaten. 300-500 lira için gerçekten ihtiyaç sahiplerine engel oluyorsunuz. Ama ne desek bitmeyeceksiniz, bazı şeyleri kabullenmekten başka çare olmuyor

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Ahmet Hakan
Etik veya değil demeniz etiklikten epey uzak olduğunuzu bu durumun sizin için hiçbir önemi olmadığını gösteriyor zaten. 300-500 lira için gerçekten ihtiyaç sahiplerine engel oluyorsunuz. Ama ne desek bitmeyeceksiniz, bazı şeyleri kabullenmekten başka çare olmuyor
Ben 2000 TL fazlaya satacağım. O da keyfimden değil ihtiyacımdan. Malı ederinden ucuza satın aldım ve artık mal benim. Kendi malımı ihtiyacım doğrultusunda satmamın neresi etik değil?

• Beğen
Reaksiyonlar: bane

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Ahmet Hakan
O değil de bir şey farkettim. Biz 3600 MHz GoodRAM ile aldık ama anakart ve işlemci kısıtı nedeniyle 3200 hızında çalışacak :p Fiyat bedava ama üzmez :)

Proletarya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
922
İsim
Proletarya
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri
Rakipsiz fiyat ve daha fazla stok çıkaran Abdullah abiyi görünce benim kafada dönen video

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,376
Üyeler
153,380
Son üye
stanczyk
Top Bottom