Neler Yeni

Ana Konu 🔥🔥🔥 DONANIM ARŞİVİ V6 YAYINDA 8799 TL i3 12100f-RTX2060

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Mehmet Yılmaz
Tek tek toplamayla 1 aylık en düşük fiyatı baz aldım 14470 TL tuttu fiyatı gerçekten iyiymiş

Hypnx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Batuhan
Bizim ülkemizde utanarak söylüyorum insanlar çok yobaz.Başka ülkede böyle tekelleşme çabası yoktur.Adam bunu 10.000 Tl'ye satmak istese kendisi satar , ihtiyaç sahipleri faydalansın diye yapılmış sınırlı stok kampanyalı cihazı alıp , amacı kâr edip satmak olan insanlar zavallıdır.Bizim Toplumumuzun her kesiminde böyle insanlar var.Allah ıslah etsin.
Tablomuz ektedir.

NightRose

80+ Bronze
Bizim ülkemizde utanarak söylüyorum insanlar çok yobaz.Başka ülkede böyle tekelleşme çabası yoktur.Adam bunu 10.000 TL'ye satmak istese kendisi satar , ihtiyaç sahipleri faydalansın diye yapılmış sınırlı stok kampanyalı cihazı alıp , amacı kâr edip satmak olan insanlar zavallıdır.Bizim Toplumumuzun her kesiminde böyle insanlar var.Allah ıslah etsin.
Tablomuz ektedir.
parası olan herkes alabilir. ihtiyacı olanlar alsın diye bir ibare, açıklama bulunmuyor.

• Beğen
Reaksiyonlar: bane

asmarena6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Berk Era
Ekran kartını anlaştım biriyle 5 Bine. Kalan sistemi kullanacağım zaten. Güzel bir sistem oldu. 3800.e ofis için güzel bir server olacak. Teşekkürler.

alikaynak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
ali kaynak
Ödemesi alınıp siparişlerimde gözükmeyen arkadaşlardan yeri dönüş alabilen oldu mu ???

Top Bottom