Neler Yeni

Ana Konu 🔥🔥🔥 DONANIM ARŞİVİ V6 YAYINDA 8799 TL i3 12100f-RTX2060

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ertuğrul Genç
Arkadaşlar merhaba, bu sistemi dün Ankara İtopya mağazasından aldım, sistemi alırken vakıfbankla anlaşmaları olmadığı için tek çekim yaptılar ben sonrasında elektronik harcamalarına özel vadesiz 3 ay taksit kampanyasına katılırım dedim fakat itopya hobi ve oyuncak mağazası olarak görünüyormuş o yüzden bu kampanyadan yararlanamadım. Tek taksitte ödeyemeyeceğim için ekran kartını satıp biraz birikmişim ile de sistemin borcunu ödeyip sonrasında taksitle ekran kartı almayı düşünüyorum. Sizce bu ekran kartı kaça satılır, buradan almak isteyen çıkar mı?

heranock

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Umut
ARKADAŞLAR SİPARİŞİM ONAYLANDI MAİLLERİ KONTROL EDİN BEKLEYENLER
Mesaj otomatik birleştirildi:

ARKADAŞLAR SİPARİŞİM ONAYLANDI MAİLLERİ KONTROL EDİN BEKLEYENLER
SİTEYEDE DÜŞTÜ SİPARİŞ ;)

Ekler

• 1667818193511.png
    1667818193511.png
    44.7 KB · Hit: 98
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Mert
sistemim geldi ilana koydum herkes sağ salim alır kargosunu inşallah

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,115
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
ek
Arkadaşlar merhaba, bu sistemi dün Ankara İtopya mağazasından aldım, sistemi alırken vakıfbankla anlaşmaları olmadığı için tek çekim yaptılar ben sonrasında elektronik harcamalarına özel vadesiz 3 ay taksit kampanyasına katılırım dedim fakat itopya hobi ve oyuncak mağazası olarak görünüyormuş o yüzden bu kampanyadan yararlanamadım. Tek taksitte ödeyemeyeceğim için ekran kartını satıp biraz birikmişim ile de sistemin borcunu ödeyip sonrasında taksitle ekran kartı almayı düşünüyorum. Sizce bu ekran kartı kaça satılır, buradan almak isteyen çıkar mı?
ran kartını ne kadara satarsın ona göre düşüncem
Mesaj otomatik birleştirildi:

benimde geldi bu arada

eeeeee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
eeeeee
arkadaslar düsünen varsa ekran kartım oldugu icin zotac rtx 2060 12 gb ekran kartı var buradan almak istiyen varsa ulasabilir

zahter

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Zahter İletişim
Elimde Zotac RTX 3080 Trio 10Gb var bu sistemde idarelik kullansam problem olur mu rtx 2060 i kullanmayacam ?

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,301
İsim
Selçuk Aslan
Webden sipariş edenler kontrol etsin benimki bugün kargoya verildi.

panizher

80+ Silver

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
C.S.
Akbankın yeni müşterilere 0,99 faiz ve oniki ay ödeme ile 10 bin tl kampanyası var. Dilerseniz ondan yararlanın. Hem faizsiz öder, hem de kart limitinize dokunmamış olursunuz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,501
Üyeler
149,740
Son üye
Erwin Pasha
Top Bottom