Neler Yeni

Ana Konu 🔥🔥🔥 DONANIM ARŞİVİ V6 YAYINDA 8799 TL i3 12100f-RTX2060

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Ahmet Hakan
Bizim ülkemizde utanarak söylüyorum insanlar çok yobaz.Başka ülkede böyle tekelleşme çabası yoktur.Adam bunu 10.000 TL'ye satmak istese kendisi satar , ihtiyaç sahipleri faydalansın diye yapılmış sınırlı stok kampanyalı cihazı alıp , amacı kâr edip satmak olan insanlar zavallıdır.Bizim Toplumumuzun her kesiminde böyle insanlar var.Allah ıslah etsin.
Tablomuz ektedir.
Kardeşim o stok sana da açıldı bana da. Ben hızlı davrandım şanslıydım ve aldım. Mal benim oldu yani. Benim olan malı da borcum varken kullanmak istemedim ve borcumu kapatmak için üstüne kar koyup ilana koydum. Kampanya koşullarında dar gelirli ailelere yöneliktir al sat yapacak olan almasın diye bir ibare yoktu. Ki emin ol anlaşmalı sitelerin tek derdi hit kasmak. 15 dakikada 26.000 tıklanma aldı. Bu arama motorlarında öne çıkmak için manyak bir hit değeri. Parasıyla aldığım üründeki tasarrufum benim. Koyduğum fiyata satın alırken tasarruf alıcının. Burada sorun ne senin için?

alikaynak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
ali kaynak
Nasıl dönüş yapacaklarını söylemediler bana sistemsel bi sıkıntı olduğunu söylediler ödeme yaptığıma dair görüntüyü maille istediler gönderdim bekliyorum
Bende dekontu gönderdim bekliyorum akşam en geç 6ya kadar dönüş yapılır dendi bakalım

Abds

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Abdullah
Benim siparişim onaylandı. Sizinle aynı durumu yaşıyorduk. Mail ve destekten yazdım. Ayrıca arayıp görüştüm.

heranock

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Umut
Zaten bu durumu yaşayan 300 kişi olduk bile
Benim siparişim onaylandı. Sizinle aynı durumu yaşıyorduk. Mail ve destekten yazdım. Ayrıca arayıp görüştüm.
Dönüş için teşekkürler inşallah biizmde onaylanır

Hypnx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Batuhan
Abdullah bu sistemlerde al-sat olayları dönmesin diye tedbir almaya çalışıyor , derdi pc'yi alıp kullanmak olan kardeşlerimizin siteye erişimi olmuyor alamıyor , bu olaylar olmasın diye uğraşan adamın forumunda gelip marifetmiş gibi " mal benim , istediğimi yaparım " mantalitesin de olan insancıklar utanmadan yazabiliyor şaka gibi.Ve üsteliyor böyle bir açıklama yok herkes alabilir falan diye.Abdullah'ın yazdıklarını okuyun önce ki yanıtlarda , belki utanırsınız.Daha da konu hakkında bir şey yazmayacağım , anlayana sivrisinek misali.

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,174
İsim
Selim
Sipariş Faturalanıyor
yazıyor bende

TumHam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
mahmut
Al satçıların hesapları mı siliniyor ne ooluyorr birkaç sf önce biri buna benzer bişey yazmış galiba

no-name

80+ Silver
Hocam amazonun ödeme sistemi çok güzel itopya da öyle yapabilir, amazonda kartınızı önceden hesabınıza tanımlıyorsunuz, ödeme adımında hızlı bir şekilde siparişi oluşturabiliyorsunuz. Eğer kartta para yoksa, yine siparişi oluşturuyor ama ödeme seçeneklerini güncelleyin diyor. Bunun için de 48 saat süre veriyor. 48 saat içinde hesaba para atabilirseniz ürünü sipariş verebiliyorsunuz. İtopya için de çökmesinin yerine böyle bir sistem uygun olabilir diye düşünüyorum. @Abdullah Hacıgül

Top Bottom