Neler Yeni

Donanım Arşivi Yeni Sistem Bu Cumartesi Çıkıyor! (500 Stok)

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,408
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
Sürpriz yapacak bence, 5600X-RTX3060Tİ
9000TL
Senin gibi hayal kuranı hiç görmedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistemi hesaplamaya başlayalım. 🤔
Fiyatı göremiyorum ama gereğinden fazla pahalı ise hazır sistem olucağı için özel fiyat alır.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Yeni sistemdeki ekran kartı modeli windforce bu ısınan bir model ve ramler pek iyi değil yoksw alırdım bu sistemi
Sistemi bir görmek lazım değil mi :) Ama windforce hakkında bilgi vereyim bu serinin 2060 ı ile çok sayıda Mining Rig var kısacası F/P oranı ile bir oyuncunun tüm ihtiyacına yeterli

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Hocam 2060 olduğunu nasıl anladınız be?
Instagram hikayesinde var hocam, yazılarda Powered By NVIDIA GeForce RTX 2060 yazıyordu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistemi bir girmek lazım değil mi :) Ama windforce hakkında bilgi vereyim bu serinin 2060 ı ile çok sayıda Mining Rig var kısacası F/P oranı ile bir oyuncunun tüm ihtiyacına yeterli
Hocam işlemci olarak 3600 mü olacak içerisinde?

Yakup.

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Sistemi bir girmek lazım değil mi :) Ama windforce hakkında bilgi vereyim bu serinin 2060 ı ile çok sayıda Mining Rig var kısacası F/P oranı ile bir oyuncunun tüm ihtiyacına yeterli
Hocam, güç kaynağı ne olacak bilgi verebilir misiniz?

Gloxy

80+ Bronze
Reis ne zaman 5-6k bütçeli sistem gelicek ☹️

Top Bottom