Neler Yeni

Ana Konu Donanım Arşivi Yeni Sistem - SATIŞTA!

Parsi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
kasım cavlak
13-14 bin bandında olur inşallah

Andromakhe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,070
İsim
AAAAA
İlgilendiği Kategoriler
Anime / Tarih /Eğitim / Siyaset / Teknoloji

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,943
İsim
İbrahim Talha DEMİR
@Abdullah Hacıgül Hocam şimdiden teşekkür ederiz. Her zamanki gibi bir f/p canavarı olacağı kesin. Genelde 9-14k arası sistemler çıkıyor. Stok az olsa da 20 30k arası güzel bir sistem çıkarabilir misin ?

MiceS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Okan Alparslan
Sistem ihtiyacı noktasin herkesin farklı farklı istekleri olduğu kesin. Şimdi şöyle düşünürsek daha önceden v4.5 çıktı giriş seviyesi 5k ya ondan sonra 3050 li sistem çıktı 10 k bandında. Abdullah hoca dışında diğer benzer içerik yapan youtuberlarda bu aralar güzel indirimli kasalar ciktiyorlar hatta alakasız youtuberlarin bile fiyat olarak uygun kasalar çıkarttığını sahit oldum. ( içerigindeki parçalar tartışılır). Hatta ekran kartları fiyatlarında alışık olmadığımız indirimleri görüyoruz. Bu demek oluyorki dolar kurunda fazla bir oynama olmaz bu şekilde indirimleri önümüzdeki günlerde göreceğiz. İnşallah bu seferde abdulah hoca bizi sasirtmaz . Efsane fiyat demek gerçekten efsane olması lazım. 11400 f ve rx6600 9k bandında içi dolu bir sistem beklemekteyim. Aslında ben Nvidia ekran kartlarını daha çok beğeniyorum. Al sat yapanlara bişey demiyorum. Ama kullanıcı olarak alan kişilere sesleniyorum. Birşeye talep ne kadar çok olursa onun fiyatı artar. Onun için aceleye gerek yok elbet herkes istediği sistemi bir gün alacak.

Az eli yüzü düzgün 11400F+RX 6600 sistem 15K civarı tutuyor. Tabi en en dibe odaklanırsan daha da ucuza getirebilirsin
Nasıl 15k ya itopyadan nzxt kasa bir de kaliteli psu alınsa 1200₺ Falan tutar. Kart 7000₺. Anakart 1000₺ b560. Ram 800₺. Ssd 500₺. İşlemci 2500₺. İndirimle daha uyguna gelir işlemci. Güncel halini yazdım. En baba şekilde topladım nzxt kasalı kaliteli psulu 13k tuttu. Bence 6600 çıkacak burada abarttığınızdan ötürü belli oldu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum ne boş yaptın eli yüzü düzgün sistem "yüksek" demek değildir ne anlatıyorsun? aç ekranı çık en düşük birbirleri ile uyumlu 11400F+RX6600 sistemi topla 15 değil de 14 olsun Allah Allah
15 ile 14 arasında 1000₺ Fark var. Az bir fark değil de 14’de değil 13kya toplanıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum bak üslubun çok yanlış bu üslup tarzın beni artık senin hiçbir yorumuna cevap vermemeye itiyor bu memlekete ucuz hazır sistem konseptini yapan kişi benim sen değilsin bu memlekette insanlara yarayacak kampanyalı ürün konseptleri oluşturan kişi benim yine sen değilsin. İnsanlar ucuza ürün alabilsin diye Aliexpress konseptini de TR'de ilk yapan benim yine sen değilsin. Bana sakın o adam için 1500 az para değil şeklinde yorumlarda bulunma yoksa bu yorum ukalalığa girer ben bu konuları düşünüp 10 yıl önce kollarımı sıvadım evet konuşalım ama herkes de duracağı yeri bilsin. Böyle göz kırpmalar falan konu başka yerlere gidiyor.

15K tutuyor demişim 14 tutmuş ve yine söylüyorum eliyüzü düzgün sistem 15K tutuyor B560 olunca eliyüzü düzelmiyor, belki bununla ilgili gizli bir projem var sana oturup her şeyi açıklamak zorunda değilim çok biliyorsan aç kanal yap sistem. Yani oturup seninle bunu mu tartışacağım? Bu arada youtuberlar size ucuz sistem yapmak zorunda değil.
Adamın üslubunda sorun yok ama sendeki ego inanılmaz derecelerde. İnanamıyorum şu yoruma yazık seni youtuber yapanlara yazıya bak şaka gibi egoist herif

Son düzenleme:
Top Bottom