Neler Yeni

Ana Konu Donanım Arşivi Yeni Sistemi V5 Çıktı!

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bitti galiba. Bu sefer sistem taktiğini çok takdir ettim. Hep ilk alanlar kar ediyordu sonrakilerde fiyat artıyor yada parça kalitesi düşebiliyordu. Bu sefer 2 saat devam etti ve ilk alanlarda kazandı, sona kalanlarda kazandı...
Sitenin çökmemiş olmasıda mucize bu arada
Mesaj otomatik birleştirildi:

Onaylanmadı data hatası vermişti ama karttan para çekildi
Bendede güvenlik kodunu girdikten sonra data hatası verdi ama siparişlerde gözüküyor

Yavuzhann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Yavuzhan Altundaş

Tektab

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Reha Özet
Sitenin çökmemiş olmasıda mucize bu arada

Bendede güvenlik kodunu girdikten sonra data hatası verdi ama siparişlerde gözüküyor
Teşekkür ederim dostum bende hala gözükmüyor umarım gözükür.

KPSharingan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Berke S
Arkadaşlar öncelikle iyi geceler bir arkadaşımız bu sistemi tuflu ekran kartı ile birlikte alabilmiş kendiside donanımsal olarak benim gibi bilgisiz :D , kendisi anakartı ve işlemciyi uygun fiyatdan satıp, amd chipsetli bir anakart ve işlemci takmak istediğini söyledi sisteme acaba bunu rahatlıkla yapabilir mi? Yarın bir daha konuşacağım ama sanırım halihazırda elinde 3500x veyahut r5 5600x varmış sadece anakart eksikmiş anladığım kadarıyla.

Son düzenleme:

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar öncelikle iyi geceler bir arkaşamız bu sistemi tuflu ekran kartı ile birlikte alabilmiş kendiside donanımsal olarak benim gibi bilgisiz :D , kendisi anakartı ve işlemciyi uygun fiyatdan satıp, amd chipsetli bir anakart ve işlemci takmak istediğini söyledi sisteme acaba bunu rahatlıkla yapabilir mi? Yarın bir daha konuşacağım ama sanırım halihazırda elinde 3500x veyahut r5 5600x varmış sadece anakart eksikmiş anladığım kadarıyla.
Up

Emektar PC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
777
İsim
Mesut hamamcı
Arkadaşlar öncelikle iyi geceler bir arkaşamız bu sistemi tuflu ekran kartı ile birlikte alabilmiş kendiside donanımsal olarak benim gibi bilgisiz :D , kendisi anakartı ve işlemciyi uygun fiyatdan satıp, amd chipsetli bir anakart ve işlemci takmak istediğini söyledi sisteme acaba bunu rahatlıkla yapabilir mi? Yarın bir daha konuşacağım ama sanırım halihazırda elinde 3500x veyahut r5 5600x varmış sadece anakart eksikmiş anladığım kadarıyla.
çok basit yapabilir

waleur5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Berkay
Bu sefer tam bir hayal kırıklığı sepete atıp ödeme yapamayan insanların sayısı çok fazla ben dahil.Düzgün bir site yapmayacaklarsa bu insanların ne suçu var? Alıp sarı sitede satanlarda cabası! Hiç olmadı bu sefer...

xxx78

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Salih Akpınar
Bu sefer tam bir hayal kırıklığı sepete atıp ödeme yapamayan insanların sayısı çok fazla ben dahil.Düzgün bir site yapmayacaklarsa bu insanların ne suçu var? Alıp sarı sitede satanlarda cabası! Hiç olmadı bu sefer...
Hocam 1 saat 45 dakika sürdü toplam nasıl alamadınız

KPSharingan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Berke S
çok basit yapabilir
Nasıl yapabilir hocam yanlış aratıyorum herhalde faydalı bir rehber vs bulamadım şuan için

Bu arada halen konuşamadık o öğleden sonra dönecek bana ama işlemci büyük olasılık bu ikisinden biri acaba bu sistem için bu yazdığım işlemcilerle güzel bir performans alabilir mi sistemden hangi anakart ile birlikte gerçekten iyi bir uyum ve performans yaşar bu konuda görüş ve fikirlerinizide iletirim.

Top Bottom