Neler Yeni

Doyup doymadığımı anlayamıyorum.

LethaX

80+ Bronze
Araştırdım sanırım o dediğin sıkıntı bende olabilir. Şu sıralar hem ruh halim hemde vücut ısım normaldeki gibi değil. ruh halim habire değişirken vücut ısım özellikle ellerim aşırı soğuk. burda senin dediğin sıkıntının obezite yaptığını söylüyor. doğru mu ya?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Video izliyorum ama alakası olduğunu sanmıyorum.
Alakası var doğru diyor arkadaş kötü bir alışkanlık. Sadece yemeğini ye kalk sonra video izlersin. Özellikle pc başında felan yiyorsan doymaman normal.

3.George

80+ Bronze
Alakası var doğru diyor arkadaş kötü bir alışkanlık. Sadece yemeğini ye kalk sonra video izlersin. Özellikle pc başında felan yiyorsan doymaman normal.
pc başında çok nadir yerim ama mutfakta telefondna full video izliyorum. Neden doymamazlık yapsın onu anlamadım.

LethaX

80+ Bronze
pc başında çok nadir yerim ama mutfakta telefondna full video izliyorum. Neden doymamazlık yapsın onu anlamadım.
Dostum dalıp çok yiyorsun işte. İzleme video birde öyle dene hâlâ devam ederse laptin hormonu eksikliği söz konusu olabilir.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,552
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Yani bu göreceli biraz ne kadar yemek yiyorsunda doymuyorsun somut bir örnek verirmisin? Evet leptin hormonu eksikliğinde doyumsuzluk olur.
hocam ben 16 yaşındayım 180 boy var 95 kiloyum doyduğumu anlıyorum spor yaptığım ve yemek düzenim olduğu halde (yediklerimde gün içinde çok fazla değil en fazla 1600 kaloridir oda 3 öğün yediğim zaman genelde 2 öğün yiyorum) kilo veremiyorum leptin hormonunun etkisi varmıdır ?
not: pc başında yemek yemeyi bıraktım masabaşındada telefona çok nadir bakıyorum

LethaX

80+ Bronze
hocam ben 16 yaşındayım 180 boy var 95 kiloyum doyduğumu anlıyorum spor yaptığım ve yemek düzenim olduğu halde (yediklerimde gün içinde çok fazla değil en fazla 1600 kaloridir oda 3 öğün yediğim zaman genelde 2 öğün yiyorum) kilo veremiyorum leptin hormonunun etkisi varmıdır ?
not: pc başında yemek yemeyi bıraktım masabaşındada telefona çok nadir bakıyorum
Hocam maşallahınız var yani normal şartlarda vermeniz lazım illaki. Cardio felan yapmayı denedinizmi

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,552
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hocam maşallahınız var yani normal şartlarda vermeniz lazım illaki. Cardio felan yapmayı denedinizmi
hocam ağırlık antrenmanı sonrası vaktime göre en az 10 en fazla 40 45 dk cardio yapıyorum şu birkaç gündür üyeliğim bitti spora gidemiyorum sadece ama yiyecek alışkanlığım aynı (10 11 yaşlarındayken biraz büyük bi kaza geçirdimde o zaman gereğinden fazla yemek yiyordum psikolojik olarak kötü durumdaydım) 60 kglara kadar çıkmıştım sonra biraz düşmüştüm bide karantina dönemi 120 kgları gördüm karantina sonrası vücuttaki ödemi atınca 100 kg sonra temmuzdan beride 95 kgya kadar düşebildim ondan beridir sabit kiloda gidiyorum ne alıyorum ne veriyorum

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,959
İsim
Sarp Yılmaz
Tutuyorum zaten. tutmayacağımı söylemedim.

Durur mu demek istedin? Çok almam di mi?

Kilo yaptı mı sende?

Okuldan sonra epey hareketsizim ama ve ben son 2 senede 20 kilodan fazla almışımdır. Boyumda 10 cm falan uzadı sanırsam.
kilo yapmaz mi tabi yaptı şu an 78-79 kiloyum ama göbeğim var o sıkıntı yapıyor normalde 85 falandım düştüm biraz ama göbek var

pekcevik

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,637
İsim
Mert Pekçevik
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayarları
Instagram
pekcevikk
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199142548828/
Discord
bigg papi locsta
Bende ondan bahsediyorum zaten 3-3.5 k fazla felan değil yağlanma-kilo artışıda olmuyor yukarda dediğin gibi.
Dostum çok basit bir şekilde anlatıcam normal bir erkek 2500 kalori almalı bu kalori onun kilosunu sabit tutar şimdi bu kalorinin üstüne çıkarsa ne olur kalori fazlalığı kalori fazlalığı olursa ne olur kilo alır

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Teoman YALPA
Araştırdım sanırım o dediğin sıkıntı bende olabilir. Şu sıralar hem ruh halim hemde vücut ısım normaldeki gibi değil. ruh halim habire değişirken vücut ısım özellikle ellerim aşırı soğuk. burda senin dediğin sıkıntının obezite yaptığını söylüyor. doğru mu ya?

Video izliyorum ama alakası olduğunu sanmıyorum.
Dostum en iyisi şikayetlerini bir dahiliye doktoruna bildir onlar sana yardımcı olurlar sigortan vardır diye düşünüyorum git doktora

3.George

80+ Bronze
Dostum dalıp çok yiyorsun işte. İzleme video birde öyle dene hâlâ devam ederse laptin hormonu eksikliği söz konusu olabilir.
Öncedende video seyrederek yiyordum ki zaten.

kilo yapmaz mi tabi yaptı şu an 78-79 kiloyum ama göbeğim var o sıkıntı yapıyor normalde 85 falandım düştüm biraz ama göbek var
Bende de o mu yaptı acaba? Eylülde 70-75 falandım şu an 80-85. Daha da almaktan korkuyorum.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,959
İsim
Sarp Yılmaz
Öncedende video seyrederek yiyordum ki zaten.

Bende de o mu yaptı acaba? Eylülde 70-75 falandım şu an 80-85. Daha da almaktan korkuyorum.
tabi o yaptı bro çok dikkat et ne yap et önüne geç yani çok sıkıntılı durum değil benim göbek dışında boy uzun ordan kurtarıyorum hafif ama yine de göbek sırıtıyor

th_rng

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ömer APİŞ
knk TLC de ağır yaşamlar var onu izle bişeyler öğrenirsin durumun hakkında.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,771
Üyeler
147,605
Son üye
brk37
Top Bottom