Neler Yeni

Dün gördüğüm garip rüya

Ömer 34242432

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,799
İsim
Ömer Fasd
Başlamadan söyleyeyim;
İnanıp inanmamak sizin elinizde, ben bile inanamıyorum yaşadığım olaya.

Dün normal bir şekilde yattım rüyamda biri ile konuşuyorduk sonra konu rüyalara geldi, konuşmanın sonucunda "rüyayı öldür" diye bir sonuç çıkardık nereden geldik vs. hiç hatırlamıyorum. Rüyayı öldür diye bağırdım,
sonra bir şey geldi ve bana saldırdı kulak tırmalayan bir sesle bağırdı sanki, üzerime koştu tam o anda rüyadan koptum uyandığımda; her tarafım sırılsıklam olmuş, hareket edemeyecek kadar korkmuştum. sonra tekrar yattım ve farklı bir mekanda yine rüyamda "rüyayı öldür" diye bağırdım, yine aynı olay oldu tekrar uyandım bu olay 3-4 defa oldu ne olduğu hakkında hiç bir fikrim yok. işin en garip kısmı ise bu rüyayı öldür olayını sanki daha önce de yaşamıştım... bugün tekrar görmeyi deneyeceğim aslında bir tık zevki bir olay :D, rüyayı öldürürsem ne olacağını merak ediyorum.

İnanıp inanmamak sizin elinizde, beyin gerçekten garip bir yer.

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dejavu olabilir. Çok garip bir rüya.

Eskel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,969
İsim
Emin
Başlamadan söyleyeyim;

Dün normal bir şekilde yattım rüyamda biri ile konuşuyorduk sonra konu rüyalara geldi, konuşmanın sonucunda "rüyayı öldür" diye bir sonuç çıkardık nereden geldik vs. hiç hatırlamıyorum. Rüyayı öldür diye bağırdım,
sonra bir şey geldi ve bana saldırdı kulak tırmalayan bir sesle bağırdı sanki üzerime koştu tam o anda rüyadan koptum uyandığımda; her tarafım sırılsıklam olmuş, hareket edemeyecek kadar korkmuştum. sonra tekrar yattım ve farklı bir mekanda yine rüyamda "rüyayı öldür" diye bağırdım, yine aynı olay oldu tekrar uyandım bu olay 3-4 defa oldu ne olduğu hakkında hiç bir fikrim yok. işin en garip kısmı ise bu rüyayı öldür olayını sanki daha önce de yaşamıştım... bugün tekrar görmeyi deneyeceğim aslında bir tık zevki bir olay :D, rüyayı öldürürsem ne olacağını merak ediyorum.

Bne istediğim rüyayı görebiliyom siz görebiliyonuz mu lna? (Alakasiz ama merak ettim)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Başlamadan söyleyeyim;

sonra bir şey geldi ve bana saldırdı kulak tırmalayan bir sesle bağırdı sanki, üzerime koştu tam o anda rüyadan koptum uyandığımda; her tarafım sırılsıklam olmuş, hareket edemeyecek kadar korkmuştum. sonra tekrar yattım ve farklı bir mekanda yine rüyamda "rüyayı öldür" diye bağırdım, yine aynı olay oldu tekrar uyandım bu olay 3-4 defa oldu ne olduğu hakkında hiç bir fikrim yok. işin en garip kısmı ise bu rüyayı öldür olayını sanki daha önce de yaşamıştım... bugün tekrar görmeyi deneyeceğim aslında bir tık zevki bir olay :D, rüyayı öldürürsem ne olacağını merak ediyorum.

Şaka maka garip bir rüya

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Selim Çolak
Discord
The Selim#9999
Rüyayı Öldür!

Enver Paşa

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,157
İsim
Stanker
İlgilendiği Kategoriler
Tarih, Siyaset
Hocam siz nasıl geri yatabildiniz ben korkudan yatamazdım.

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
Günlük yaşantında gördüğün şeyler zihin altında farklı anlamlara yol açabiliyor. Mesela ben warband oynadığımda kral harlausun kızını tavlamaya falan çalışıyordum. Belki buna benzer bir şeyler görüp direkt yattıysanız çok etkiler rüyayı. He yok kabus silsilesi de olabilir. Ama rahatsız olmadığınız sürece sorun yok. Eğlenceli bir hale bile gelebilir ben çok bilmeceli rüya görüyordum. Her gün rüyamdan bir anlam çıkartıp yeni ipuçlarıyla konular bulmaya çalışıyordum.

Ömer 34242432

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,799
İsim
Ömer Fasd
Hocam siz nasıl geri yatabildiniz ben korkudan yatamazdım.
bilmem belki uyanmam bile rüyaydı, cidden garip bir gece geçirdim.. Ama ben seviyorum böyle şeyleri bugün bir daha deniyeceğim görmeyi ama bu sefer RÜYAYI ÖLDÜRECEĞİM

Günlük yaşantında gördüğün şeyler zihin altında farklı anlamlara yol açabiliyor. Mesela ben warband oynadığımda kral harlausun kızını tavlamaya falan çalışıyordum. Belki buna benzer bir şeyler görüp direkt yattıysanız çok etkiler rüyayı. He yok kabus silsilesi de olabilir. Ama rahatsız olmadığınız sürece sorun yok. Eğlenceli bir hale bile gelebilir ben çok bilmeceli rüya görüyordum. Her gün rüyamdan bir anlam çıkartıp yeni ipuçlarıyla konular bulmaya çalışıyordum.
işin garip tarafı bu rüyayı daha önce de görmüş olmam, aynı rüya değil ama konu aynı

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
bilmem belki uyanmam bile rüyaydı, cidden garip bir gece geçirdim.. Ama ben seviyorum böyle şeyleri bugün bir daha deniyeceğim görmeyi ama bu sefer RÜYAYI ÖLDÜRECEĞİM

işin garip tarafı bu rüyayı daha önce de görmüş olmam, aynı rüya değil ama konu aynı
O çok oluyor ya hiç takılma. Yıllardır bir konu üzerinde gördüğüm rüyalarım var öyle diyeyim sana. Hep kendimden örnek verdim egoistlik oldu ama. Bu rüya işleri belli bir süre sonra çok sarıyor. Hatta rüyalarından anlam çıkarınca hayatında da biraz olsa bir şeyleri farkedebiliyorsun.

Ömer 34242432

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,799
İsim
Ömer Fasd
O çok oluyor ya hiç takılma. Yıllardır bir konu üzerinde gördüğüm rüyalarım var öyle diyeyim sana. Hep kendimden örnek verdim egoistlik oldu ama. Bu rüya işleri belli bir süre sonra çok sarıyor. Hatta rüyalarından anlam çıkarınca hayatında da biraz olsa bir şeyleri farkedebiliyorsun.
Bu rüya sarar mı bilmiyorum, dediğim gibi beni öldürdüğü anda bitiyor rüya

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
Bu rüya sarar mı bilmiyorum, dediğim gibi beni öldürdüğü anda bitiyor rüya
Hmm anladım. O zaman ne yap biliyor musun çok üstüne gitme böyle rüyaların. Çünkü dikkat ettim de yazına sırılsıklam falan kalkmışsın benim dediğim rüyalarda insan uyanınca güzelmiş lan falan diyor. O yüzden düşünmemeye çalış ve normal karşıla bu durumu birkaç güne düzelir.

Top Bottom