Neler Yeni

Durduk yere fps düşmesi

Armi3067

80+ Bronze
Arkadaşlar bilgisayarımı açıyorum oyunuma giriyorum yani Minecraft'a en düşük oyun, giriyorum birkaç dakika oynuyorum 20-25DK sonra FPS düşüyor sonra 5-6 dakika geçtikten sonra belki daha fazla geri düzeliyor sonra yine 20-25DK geçiyor geri FPS düşmeye başlıyor bunun sebebi nedir?
Eskiden yine aynı sistem hiç bir şeyi değişmedi hiç fps düşme kasma donma olmuyodu yeni olmaya başladı uzun zamandır kulanıyorum bilgisayarımı
Herkes ısınma sorunundan bahsetmiş ama sistemim eskiliğinden ve biraz tozlu olmasından işlemcim ve ekran kartım 85-90 Derecelerde geziyor hiç bir performans eksikliği almadım sistemine ccleaner indirip iyi bir temizlik yapman ve driverlarını güncellemeyi dene.

Waxen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Hüseyin Levent
Facebook
None
Twitter
None
Herkes ısınma sorunundan bahsetmiş ama sistemim eskiliğinden ve biraz tozlu olmasından işlemcim ve ekran kartım 85-90 Derecelerde geziyor hiç bir performans eksikliği almadım sistemine ccleaner indirip iyi bir temizlik yapman ve driverlarını güncellemeyi dene.
Sende şuan aynısını dedin .D

Ulasirmak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ulaş ırmak
Ben de birçok oyunda aynı sorunu yaşıyorum laptopu düzenli olarak temizletmek gerekiyor

selodogru

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Selahattin Doğru
Bunun sorunun nedeni çok olabilir arkadaşların dediği gibi sıcaklık etken olabilir ve belli de başka oyunlar oynuyosan ve oynadığın oyunlar orijinal değilse sistemi yorabilir ve drop yersin

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
Arkadaşlar bilgisayarımı açıyorum oyunuma giriyorum yani Minecraft'a en düşük oyun, giriyorum birkaç dakika oynuyorum 20-25DK sonra FPS düşüyor sonra 5-6 dakika geçtikten sonra belki daha fazla geri düzeliyor sonra yine 20-25DK geçiyor geri FPS düşmeye başlıyor bunun sebebi nedir?
Eskiden yine aynı sistem hiç bir şeyi değişmedi hiç fps düşme kasma donma olmuyodu yeni olmaya başladı uzun zamandır kulanıyorum bilgisayarımı
Çok yüksek ihtimal ısınma sorunu

smao

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Samet AYDIN
PC1.png

PC2.png

Top Bottom