Neler Yeni

Dying Light 2 mi Mafia trilogy mi

halitxct

80+ Silver
Sizce hangisi alınır mafia trilogy mi yoksa dying light 2 mi
Mafia 1 remakeyi şuan oynuyorum baya güzel sevdim oyunu hikayesi özellikle çok iyi dying light benim çok midemi bulandırıyor oynarken ondan çok oynayamamıştım

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Çok faklı türler, hangisine ilginiz varsa onu tercih edin. Ben kesinlikle Dying Light 2 alırdım.

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,364
İsim
ismail
neye güldüğünüzü anlayamadım oyunların benzer olup olmaması sizin için nedir mesela
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben burada oynanış hikaye vb şeyler yüzünden hangisi diye soruyorum bunuda çoğu kişinin anlayacağını düşünmüştüm fakat anlayamamışsınız bir dahakine sizin için yazarım
Oyunların türleri oynanış şekilleri hikayesel çizgisi gibi herhangi bir benzerlik yok dolayısıyla karşılaştırırken hangisinin ne konuda diğerinden üstün olduğunu neye göre belirleyeceğiz? Dying light 2 metacritic puanı olarak daha üstün onu alabilirsin...

Oyunların türleri oynanış şekilleri hikayesel çizgisi gibi herhangi bir benzerlik yok dolayısıyla karşılaştırırken hangisinin ne konuda diğerinden üstün olduğunu neye göre belirleyeceğiz? Dying light 2 metacritic puanı olarak daha üstün onu alabilirsin...
sizin mantığınıza göre yılın oyunlarıda belirlenemez mesela 2021 yılında it takes two kazandı fakat adaylar arasından resident evil village de vardı oyunun kalitesi hikayesi çeşitlilik gibi onlarca sebep var iki türüde seviyorum o yüzden karar veremeyip böyle bir konu açtım zaten

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,127
İsim
Hamza Ziya Üstün
Çok farklı türden oyunlar. Şahsen ben DL2 seçerdim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR