Neler Yeni

Öneri E-YOOSO Z868 için switch ve keycaps önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Hasan Berk
İyi forumlar, malum çoğumuz e-yooso klavyeleri aldığına göre buna bir de switch ve keycaps lazım. Var mı önerebileceğiniz ürünler?
Şöyle ucuza toparlayalım. Geçenlerde pudding keycapsler indirimdeydi ama pek hoş gelmedi bana, bilmiyorum belki bir daha o fiyata bulursam alırım.
Varsa sesi hissiyatı güzel ürünler bi bakalım, alacak arkadaşlara da rehber olsun.

LynxE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Yunus
İyi forumlar, malum çoğumuz e-yooso klavyeleri aldığına göre buna bir de switch ve keycaps lazım. Var mı önerebileceğiniz ürünler?
Şöyle ucuza toparlayalım. Geçenlerde pudding keycapsler indirimdeydi ama pek hoş gelmedi bana, bilmiyorum belki bir daha o fiyata bulursam alırım.
Varsa sesi hissiyatı güzel ürünler bi bakalım, alacak arkadaşlara da rehber olsun.
Hala indirim duruyomu bilmiyorum vergilerle 100 TL'ye pudding keycaps vardı onu alabilirsin bende ondan aldım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Hasan Berk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hala indirim duruyomu bilmiyorum vergilerle 100 TL'ye pudding keycaps vardı onu alabilirsin bende ondan aldım.
İndirimler duruyorsa bi bakarım birazdan. Ama switch değiştirmesem mi diye düşünüyorum.

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Arnold Ciwardagexer
İndirimler duruyorsa bi bakarım birazdan. Ama switch değiştirmesem mi diye düşünüyorum.
Switch değiştirmenize gerek yok. İsterseniz benim gibi Kasng Wihte switch alabilirsiniz indirimde 70 tanesi 200 TL'ye geliyor ayrıyetten indirimde yine PBT keycap ya da Puding keycap alabilirsiniz onlar da vergi dahil 90-110 arasına geliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Hasan Berk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Switch değiştirmenize gerek yok. İsterseniz benim gibi Kasng Wihte switch alabilirsiniz indirimde 70 tanesi 200 TL'ye geliyor ayrıyetten indirimde yine PBT keycap ya da Puding keycap alabilirsiniz onlar da vergi dahil 90-110 arasına geliyor.
orjinal keycapslerde şimdi güzel gelmeye başladı hocam :D
link varsa atarmısınız öneriyorsanız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

şu ürün diğerlerinden daha iyi sanki.

mehmet38_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mehmet Kılıç
orjinal keycapslerde şimdi güzel gelmeye başladı hocam :D
link varsa atarmısınız öneriyorsanız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

şu ürün diğerlerinden daha iyi sanki.
bende fiyatı 351TL olarak gözüküyo almaya değermiki

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,097
İsim
Muhammed emin efe
Kanka markanın doğrusunu unuttum :ROFLMAO:

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
ahmet ali özmert
https://tr.aliexpress.com/item/1005...=scene:pcDetailTopMoreOtherSeller|query_from: bu keycapsler çok iyi alabilirsin

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
ahmet ali özmert
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,412