Neler Yeni

Öneri Ehliyet çıkarma hakkında.

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
742
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.
Konuyu nereye açsam bilemedim. Ehliyet çıkarmanın son aşamasındayım. Ama aklıma takılan sorular var sizlere sormak istedim. Pazartesi nüfus müdürlüğünden'den randevu alacağıım ehliyet çıkarma için. 5167 TLyi ziraat ATM'sinden B sınıfı yeni ehliyet çıkarma diye yatırdım. Makbuz vb. vermedi sistemde görünür mü. Birde sürücü kursunun verdiği 'ehliyet kazanmıştır' diplomasında doğum ayım 6. ay olarak yazılmış ama doğum ayım 8. ay sorun çıkarmı.

SrcnAydn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Sercan
Konuyu nereye açsam bilemedim. Ehliyet çıkarmanın son aşamasındayım. Ama aklıma takılan sorular var sizlere sormak istedim. Pazartesi nüfus müdürlüğünden'den randevu alacağıım ehliyet çıkarma için. 5167 TLyi ziraat ATM'sinden B sınıfı yeni ehliyet çıkarma diye yatırdım. Makbuz vb. vermedi sistemde görünür mü. Birde sürücü kursunun verdiği 'ehliyet kazanmıştır' diplomasında doğum ayım 6. ay olarak yazılmış ama doğum ayım 8. ay sorun çıkarmı.
Ehliyet harcı için dekont pek önemli değil yakın zamanda eşim için aldım dekont istemediler zaten sistemden görürler problem olmaz. Doğum tarihi konusunda bilgim yok ama bence o konudada problem olacağını düşünmüyorum

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
742
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ehliyet harcı için dekont pek önemli değil yakın zamanda eşim için aldım dekont istemediler zaten sistemden görürler problem olmaz. Doğum tarihi konusunda bilgim yok ama bence o konudada problem olacağını düşünmüyorum
Bende düşündüm sorsalar parayı attık yani dekont da gösterebilirim bir sorun olmaz. Ay konusunda bence işlem kimlik üzerinden yapılır isim soyisim vb. şeyler diye düşünüyorum. Sorun çıkarsa anlatırız derdimizi anlarlarsa.

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
yahya batu bakaray
kursun verdiği kağıtlara bakılmıyor artık sadece kimliğin ve 1 tane fotoğrafın lazım sana onları veriyorlar telefon numaran ve adresini alıyorlar sonra seni salıyorlar bu kadar bende zamanında kurstan aldığım belgelerle gittim onlara gerek yok artık sistemden cıkartıyoruz her seyi demişlerdi

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
742
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.
Kursa kaydolurken verdiğim vesikalıkları vermişler her şey hazır. sadece mükemmeliyetçi olduğum için aklıma takılıyor.

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
742
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.
kursun verdiği kağıtlara bakılmıyor artık sadece kimliğin ve 1 tane fotoğrafın lazım sana onları veriyorlar telefon numaran ve adresini alıyorlar sonra seni salıyorlar bu kadar bende zamanında kurstan aldığım belgelerle gittim onlara gerek yok artık sistemden cıkartıyoruz her seyi demişlerdi
peki geçici sürücü belgesi nasıl alabilirim ehliyet gelene kadar.

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
yahya batu bakaray
peki geçici sürücü belgesi nasıl alabilirim ehliyet gelene kadar.
nüfus müdürlüğüne gittikten 2 saat sonra e devlete düşüyor onu cıktı olarak alıp yanında tasıman lazım e devletten göstermen yetmiyor bilgin olsun ceza yeme sonra

Aykut D.

80+ Gold

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,144
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Doğum tarihi hatasını önce sürücü kursunu arayıp sorsan senin için daha iyi olur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,615
Üyeler
141,320
Son üye
RaterWall
Top Bottom