Neler Yeni

EKRAN DA DALGALI SİYAH ÇİZGİLER

Talha-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
TALHA GOKDEMİR
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayar
Valorant oynadıktan sonra arkadaşlarımla gta5 girdim valorant dan çıkınca böyle bir sorun yoktu gta5 oynarken alt tab yaptım masaüstünün yarısında dalgalı siyah çizgiler vardı tekrar oyuna geçince bu sefer oyunda da gözükmeye başlayınca bilgisayarı kapayıp açtım çizgiler yok oldu sorun nedir veya nerededir acaba ? ( BİLGİSAYAR VE MONİTÖR 3 AYLIK SIFIR CİHAZLARDIR )
Sorun Moniterde yada kabloda. Başka bir kablo varsa onla dene, sorun devam ederse monıtorde sorun vardır.

Arukas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert Esenkaya
monitör ekranını hiç temizlediniz mi veya sıvıyla teması oldumu zamanında bende aoc monitör de böyle olmuştu çöp olmuştu panel temizlikle alaklıydı benim ki benim hatam yani ondan sordum
1 Ay önce temizlemiştim ıslak mendille ama arkasından hemen kuru mendille temizliyordum

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
663
İsim
SEFA KAYA
1 Ay önce temizlemiştim ıslak mendille ama arkasından hemen kuru mendille temizliyordum
monitörler panel cok hassas hocam, bana göre hafif nemli mikrofiber bezle veya yumuşak çizmeyecek bezle bastırmadan silmeniz daha iyi olur. ben ay da bir dikkat ederek temizliyorum.

ardaakahs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Arda Teksin
Ekstra DisplayPort kablom yok. Valorant oynadım sonra çıktım oyundan masaüstünde sorun yoktu gta5 e girdim 40 50 dk oyundayken alt tab yaptım masaüstüne döndüm baktım ekranda siyah çizgiler var oyundayken fark etmedim yoktu sonra tekrar oyna geçince bu sefer oyunda da gözükmeye başladı sonra bilgisayarı kapatıp açtım çizgiler gitti şuan yoklar. Bilgisayar stres testinde 10dk dır
Mesaj otomatik birleştirildi:

@ardaakahs @gaMMic_777 20DK Oldu devam edeyim mi ne düşünüyorsunuz?
Testi durdurabilirsin şimdilik normal şekilde kullanmaya bak yine aynı sorunu yaparsa garanti veya değişime gönderebilirsin.

Top Bottom