Neler Yeni

Ekran kartı Coil Whine sesi

GölGe57

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
uğur göksu
Asus Rog Strix 4070Ti satın aldım daha 2 günlük cihaz Coil Whine sesi çıktı ekran kartı oyunda yükte iken ses çıkartıyor. Asus la iletişime geçtiğimde sesin normal olduğu performansa etki etmediği için sorun olarak görmediklerini dile getirdiler ne yapmalıyım ?

mavibere

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Mehmet
Geçmiş olsun.Dostum iki günlükse ne yap ne et kartı geri iade et.Bu cw sorunu kartı satarken bile etki eder.Coil whine var dedğin zaman alacak adam kaçar gider.

halitxct

80+ Silver
Asus Rog Strix 4070Ti satın aldım daha 2 günlük cihaz Coil Whine sesi çıktı ekran kartı oyunda yükte iken ses çıkartıyor. Asus la iletişime geçtiğimde sesin normal olduğu performansa etki etmediği için sorun olarak görmediklerini dile getirdiler ne yapmalıyım ?
İade et

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,658
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
gene sende erken çıkmış bende 15 günlük yasal iade bittikten sonra oluştu :D kartı hemen iade et

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
serdar efe
hocam bende hazır sistem olarak aldım vatandan garantiye gönderip göndermemek arasında kaldım, değişim yaparsam yüksek ihtimalle gene cw cıkıcak.

Knispel

80+ Bronze
İade edin aksi takdirde satmak istediğiniz zaman coil whinedan dolayı ekran kartını piyasa fiyatının altında satmak zorunda kalırsınız.

Top Bottom