Neler Yeni

Ekran kartı hakkında yardım

.metehan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Metehan Acar
Yakın zamanda hazır sistem ya da bilgisayar toplayacağım Asus dual rtx 3070 almak istiyorum ama kafama takılan 2 nokta var birincisi soğutması yeterli mi ikincisi ben bu ekran kartını biraz uzun vadeli kullanacağım 8 GB oyunlarda sorun çıkarır mı vram sıkıntısı yaşar mıyım?

.metehan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Metehan Acar
Sapphire pulse serisinin soğutmasına pek iyi denmiyor ama yanılmıyorsam nitro serisinin soğutması gayet iyi

Asus dualda bence gayet yeterli olur yinede youtubeden ufak videolar izleyip soğutma hakkında daha cok bilgi sahibi olabilirsin. İyi geceler
Anladım teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sapphire pulse serisinin soğutmasına pek iyi denmiyor ama yanılmıyorsam nitro serisinin soğutması gayet iyi

Asus dualda bence gayet yeterli olur yinede youtubeden ufak videolar izleyip soğutma hakkında daha cok bilgi sahibi olabilirsin. İyi geceler
Bı konuda daha danışıcam sizce Samsun'da yaşıyorum burda güvenilir bı bilgisayarcı bulup (piyasayı vb. Biliyorum bilişim bölümüne gidiyorum) ona toplamak mı ucuza gelirse eğer yoksa hazır sistem almak mı tabi parçaları kendim seçicem

Son düzenleme:

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Anladım teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bı konuda daha danışıcam sizce Samsun'da yaşıyorum burda güvenilir bı bilgisayarcı bulup (piyasayı vb. Biliyorum bilişim bölümüne gidiyorum) ona toplamak mı ucuza gelirse eğer yoksa hazır sistem almak mı tabi parçaları kendim seçicem
Hazır daha ucuza gelir ama hazırda bütün parçaları tam olarak istediğin gibi seçme şansın yok. Özelleştirme yapımca fiyat gereksiz artıyor hazırlarda.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,575
Üyeler
142,753
Son üye
Efe Akkurt.
Top Bottom