Neler Yeni

Ekran kartı Marka fark eder mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Halil Cirid
Instagram
halilcirid.1
Amd ekran kartlarında sürekli volt ayarı bilmem ne stabil çalışması için uğraşıyor herkes dediğim gibi tak çalıştır istiyorum
Gerek yok amd kartları zaten stabil ve güzel. Eğer olası Wattman Uyarısını almak istemiyorsanız OC ile voltajı ve frekansı azaltsanız sorun kalkar üstüne WHQL driver yüklerseniz. Ben olsam rx 6650 ve üstü almayı düşünürdüm 6700 ve 6650Xt zaten 3060 ile 2060S den daha güçlü kartlar

Fatih Avşar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Fatoh
Gerek yok amd kartları zaten stabil ve güzel. Eğer olası Wattman Uyarısını almak istemiyorsanız OC ile voltajı ve frekansı azaltsanız sorun kalkar üstüne WHQL driver yüklerseniz. Ben olsam rx 6650 ve üstü almayı düşünürdüm 6700 ve 6650Xt zaten 3060 ile 2060S den daha güçlü kartlar
Herkes daha iyisini üstünü ister ama hem ihtiyacım yok hemde o kadar param yok 6650xt yeterli bence eğer kronik sorunu yada herhangi bir sorunu yoksa sipariş etmeden sistemimin diğer parçalarını yazar ayrı bir konu açarım zaten

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Halil Cirid
Instagram
halilcirid.1
Herkes daha iyisini üstünü ister ama hem ihtiyacım yok hemde o kadar param yok 6650xt yeterli bence eğer kronik sorunu yada herhangi bir sorunu yoksa sipariş etmeden sistemimin diğer parçalarını yazar ayrı bir konu açarım zaten
6650XT güzel bir seçim. 2060S den daha güçlü ve güncel olduğu da aşikar.Sürücülerinizi Güncel Tutun Olası Wattman Uyarısında İse Aldığınız Ekran Kartı Markasının OC Programı İle ( ÖRN:Asus GpuTweak) ekran kartınızın MHZ sini 100mhz Düşürürseniz İşinize Yarar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
aykuttt
Kronik sıkıntılı kartlar hangileri yada benim alacağımda varmı
Kronik sıkntılı kart var net bilmiyorum açıkçası. Ama 5000 serisinde olduğunu söyleyenler var. Bence sıkıntı yazılımını çok kurcalamaktan kaynaklanıyor. Ram OC yaparken nasıl ayarları düzgün yapmadığında mavi ekran hatası falan veriyor, aynı şekilde ekran kartı ayarlarını yazılım üzerinden değiştirerek standardın dışına çıkıyorlar. Tabi bazen düşük güç yüksek verim alınan durumlar var. Ama ben hiç yapmadım. Daha önce de 2016'dan bu yıla kadar rx470 kullandım. Hiç ekran kartı ile ilgili yazılımsal sıkıntı yaşamadım.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,027
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Axle 2060Super 5800Tl
Msı 2060Super. 6100Tl

Beyler bu ikisi arasında fark olur mu bilmiyorum Axle hiç duymadım
Ayrıca msı yorumlara baktığım kadarıyla kutusuz yollanıyormuş yani sıfır gelir mi yada tamir görmüş yenilenmiş bir şey gelebilir mi bilmiyorum
İlk kez duydum ama bilindik markalar iyidir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,338
Üyeler
141,438
Son üye
M.o.d.e.r.n Stalking
Top Bottom