Neler Yeni

Yardım EKRAN KARTI ÖNERİSİ ! 2 MODEL ARASINDA KALDIM

enesssa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
tanju
İmzama bakarsan nvidia değil amd cihaz kullandığımı görürsün :)
yazdığın mesaj genelde nvidia toksiklerinin söylediği bir söz , bu modeli kullanıp sorun yaşamayan insanlarla konuştuım ve bir problem yaşamadıklarını söylediler , mavi ekran dirver sorunu falan filan ?

GlasTes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali Bera İnce
Instagram
alibera.1
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199069601548/
Discord
alibera
yazdığın mesaj genelde nvidia toksiklerinin söylediği bir söz , bu modeli kullanıp sorun yaşamayan insanlarla konuştuım ve bir problem yaşamadıklarını söylediler , mavi ekran dirver sorunu falan filan ?
Fikrimin arkasındayım nekadar senin gözünde 'toksik' olsa bile.
Ekstra olarak yaptığım yorumu yalnızca bir amd kullanıcısı olarak değil + olarak bilgisayar teknik servis çalışanı olarak yapıyorum.
En çok problem çıkaran ve problem çıkarttığında tamiri pahalı/yapılamaz durumda gelen kartlar amd kartlardır.

Dediğiniz gibi sorun yaşamayan yüzlerce hatta binlerce kişi var ancak sorun yaşayan kişilere yaşayamazmış gibi ön yargılı bir şekilde ithamda bulunmanız doğru değil.

enesssa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
tanju
Fikrimin arkasındayım nekadar senin gözünde 'toksik' olsa bile.
Ekstra olarak yaptığım yorumu yalnızca bir amd kullanıcısı olarak değil + olarak bilgisayar teknik servis çalışanı olarak yapıyorum.
En çok problem çıkaran ve problem çıkarttığında tamiri pahalı/yapılamaz durumda gelen kartlar amd kartlardır.

Dediğiniz gibi sorun yaşamayan yüzlerce hatta binlerce kişi var ancak sorun yaşayan kişilere yaşayamazmış gibi ön yargılı bir şekilde ithamda bulunmanız doğru değil. [/S

benim bu ekran kartımı almamı tavsiye eden adam sistem toplayan biri ve bu modele sorun çıkarmaz güvenle kullanabilirsin gibi tavsiye verdi

GlasTes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali Bera İnce
Instagram
alibera.1
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199069601548/
Discord
alibera

benim bu ekran kartımı almamı tavsiye eden adam sistem toplayan biri ve bu modele sorun çıkarmaz güvenle kullanabilirsin gibi tavsiye verdi
Elektronik ürün sorun çıkarmaz güvenle kullanabilirsin diye söylemek doğru değil sadece karşılaştırma yapmak doğru olur o konudada zaten tavsiyemi belirttim iki kartta da olumlu ve olumsuz yönler var değerlendirip karar vermen gerekecektir.

enesssa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
tanju
Elektronik ürün sorun çıkarmaz güvenle kullanabilirsin diye söylemek doğru değil sadece karşılaştırma yapmak doğru olur o konudada zaten tavsiyemi belirttim iki kartta da olumlu ve olumsuz yönler var değerlendirip karar vermen gerekecektir.
tavsiyeyi 1 kişiden değil birçok kişiden aldım ve çoğu kişi xfx serisi soğutma bakımından kaliteli ve güvenilir diyor , senin böyle bir modelle karşılaştığını düşünmüyorum , eğer bu model ile karşılaştıysan bana ne olduğunu anlatman lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

bana başka bir forumda yanıt veren adamın yazdığı metin ;

Merhaba,

XFX, Sapphire, PowerColor gibi markalar sadece Radeon için GPU üretmektedirler. Tamamen Radeon üzerine odaklanıyorlar. Bu yüzden soğutma performansları iyi durumda oluyor.

Kartı bizzat kullanmadım ama bir çok müşterimize sistem topladık. Genelde teslim etmeden önce testlerini yaparım. Yaptığım OCCT testlerinde en fazla 65 dereceyi gördüler (mesh kasalar ile). Performansları 7600 xt çipinin gücünü yansıtıyor ve en sorunsuz modellerden. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.

Top Bottom