Neler Yeni

Ekran Kartım Çok Isınıyor. Ve fps düşüyor

Vatulian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
827
İsim
Ege ÖZTABAK
Zamanla performans düştü zaman zaman ilk başta valo falan oynuyodum şimdi de giriyom valoya 100 fps falan oluyo 2 dk ya kalmadan ısınıp 25 30 lara düşüyor aynı şey diyer oyunlardada var
Çok doğal 85 dereceleri aşıyorsunuz. Eğer şansınız varsa hava akışı bir miktar iyi olan bir kasa kullanın ya da ne kadar tavsiye etmesem de kasanın yan kapağını açın.

melihd1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Melih Doğan
scaklıklar anormal fazla ozamn
evet eskiden olmuyodu zamanla oldu böyle işte.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok doğal 85 dereceleri aşıyorsunuz. Eğer şansınız varsa hava akışı bir miktar iyi olan bir kasa kullanın ya da ne kadar tavsiye etmesem de kasanın yan kapağını açın.
ekran kartı almayı düşünüyodum çok ısındığı için ekran kartı kullanmayıp işlemci kullansam daha iyi ekran kartı darbogaz yapıyo ısınınca

eskiden ısınma problemim
hiç yoktu zamanla oldu

ekran kartı almayı düşünüyodum çok ısındığı için ekran kartı kullanmayıp işlemci kullansam daha iyi ekran kartı darbogaz yapıyo ısınınca

sorun çözülemedi

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,675
Üyeler
141,473
Son üye
ahmettbx