Neler Yeni

Ekran Kartım Gitti %0 Kullanım

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ENSARİ
ekran kartı dün cok iyidi bugun içini açtım takdım sonra watt kullanmıyo değişik sesler çıkarıyo yardım acilen atıyorum değerleri %0 kullanıyo şuan PUBG açtım %0 kullanıyo
Screenshot_1.png

spray6565

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Spray6565
Takarken
ekran kartı dün cok iyidi bugun içini açtım takdım sonra watt kullanmıyo değişik sesler çıkarıyo yardım acilen atıyorum değerleri %0 kullanıyo şuan PUBG açtım %0 kullanıyp
PC yi yeniden başlat belki buga girmiştir eğer devam ederse işi bilen birine götür ekran kartını tekrar taksın belki senin hatan olabilir ama sorun devam ederse ekran kartını bozmuş olabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ENSARİ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Takarken

PC yi yeniden başlat belki buga girmiştir eğer devam ederse işi bilen birine götür ekran kartını tekrar taksın belki senin hatan olabilir ama sorun devam ederse ekran kartını bozmuş olabilirsin
harbimi garantiye göndersem gönderebilirmiyim

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
can
ekran kartı dün cok iyidi bugun içini açtım takdım sonra watt kullanmıyo değişik sesler çıkarıyo yardım acilen atıyorum değerleri %0 kullanıyo şuan PUBG açtım %0 kullanıyo Alıntıyı görüntüle
Emin değilim fakat yazılımsal bir problem gibi duruyor, imkanın varsa 20 gün servisi beklemek yerine önce pcyi fortmatlayıp temiz kurulum ile driver kurman işini çözebilir

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
404
İsim
alperen taha demir
Takip çıkardığını söyleme kullanıcı hatası derler yapmazlar bide para isterler
Takıp çıkartmaktan ekran kartının garantisinin gittiğinide senden duyuyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Başka uygulamayla bak ekran kartı kullanımına bide

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ENSARİ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
abiler fotoda bakın ekran kartı az watt kullanıyo ve fanı dönmüyo yani fulde dönmüyo ben içini açtım fanı temizlemek için sonra aynı takdım içinde macunlar bişi olmuş belli yani kaymalar var ekran kartının kendisinin işlemcisinin içi gözüküyor içindem acun y ok

bu arada bu değerler furmark testinde atiyim size

bakın bu nası bişi

ekran kartı watt kullanmıyo ilk başta fanı köklüyo sonra tekrar fan yavaş dönüyor ben kendim fanı köklüyoruum dönmüyor bi türlü %100 yapıyom afterdan falan olmuyo dönmüyor mhz değeri bi anda 1700 oluyo sonra 400 e düşüyo

Ekler

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    523.3 KB · Hit: 495

spray6565

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Spray6565
Takıp çıkartmaktan ekran kartının garantisinin gittiğinide senden duyuyorum

Başka uygulamayla bak ekran kartı kullanımına bide
Hoca belki yanlış takmıştır

abiler fotoda bakın ekran kartı az watt kullanıyo ve fanı dönmüyo yani fulde dönmüyo ben içini açtım fanı temizlemek için sonra aynı takdım içinde macunlar bişi olmuş belli yani kaymalar var ekran kartının kendisinin işlemcisinin içi gözüküyor içindem acun y ok

bakın bu nası bişi

ekran kartı watt kullanmıyo ilk başta fanı köklüyo sonra tekrar fan yavaş dönüyor ben kendim fanı köklüyoruum dönmüyor bi türlü %100 yapıyom afterdan falan olmuyo dönmüyor mhz değeri bi anda 1700 oluyo sonra 400 e düşüyo
Bendede 3060 var 70 dereceyi geçmiyor belliki takarken yada temizlerken birşeyi hatalı yaptın kasanın içinin fotosunuda atar mısın

fspdrop

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
ibrahim

Bendede 3060 var 70 dereceyi geçmiyor belliki takarken yada temizlerken birşeyi hatalı yaptın kasanın içinin fotosunuda atar mısın
3060 zorlanırsa 72 dereceye kadar çıkıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ENSARİ

atıyım

Screenshot_3.png

pubgdeğerleri kasanın fotosunu şuan atamıyorum ama şöyle söyliyim örneğini bulucam
Incehesap-reinforce-sistem-incelemesi-3060-8-gb.jpg

öyle olsa yani takarken sıkıntı olsa 10 kere takdım cıkardım baktım yani watt kullanımıa bak niye öyle kasayımı sıfırlıyım

Son düzenleme:

Aykut D.

80+ Gold

bakın bu nası bişi

Hotspot tavanlamış 105c . Kartı tam oturtmamışsın chip'in bloğa olan teması zayıf kontrol et .

Hotspot tavanlamış 105c . Kartı tam oturtmamışsın chip'in bloğa olan teması zayıf kontrol et .
Termal macun sürdünmü ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ENSARİ

Termal macun sürdünmü ?
reisim attığım foto netten aldım şuan çekemiyorum kasayı termal macun sürmedim

tam oturtamamıs olabilirim evet

ysuflix

80+ Gold
Yani bilgisiz yapılan işin sonucu. Hem hotspot hemde çip sıcaklığı olması gerekenden çok yüksek. Yazılımsal diyenler değerleri okumuyor ya da anlamıyor galiba. Garantili kartta neden içini açtığını anlamadım ama eğer içini vidaları söküp açtıysan kartının garantisi yok artık bunu bil. Yaptığın hata şu, kartın içini açıp ya macun sürmemiş olman, ya macunu fazla sürmüş olman, ya da kartı toplayamamış olman. Kartı bidaha aç ve foto at.

reisim attığım foto netten aldım şuan çekemiyorum kasayı termal macun sürmedim

tam oturtamamıs olabilirim evet
Macun sürmediysen normal değil mi sence de?

Top Bottom