Neler Yeni

EKRANA SİYAH BİR ŞEYLER OLUYOR!

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
DDU ile sildim ama tuşu göremedim, bir yeniden başlatıp test edeyim olmazsa bir de öyle deniyeyim.
Yine Windows update indirecek.
En aşağıdaki tiki kaldır ve yüklerse yeniden sürücüyü silip yeniden başlat.

Ekler

• 1703355268562.png
    1703355268562.png
    259.5 KB · Hit: 23

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
Videodaki gibi değilde Youtube da video izlerken ekranda glichlenme, bozulma gibi sorunlar yaşıyorsanız Chrome arama kısmına:
chrome://flags/ yazıp gelen kısımdan Choose ANGLE graphics backend yazıp çıkan yeri OpenGL yapın düzelecektir (ekstradan donanım hızlandırma açıksa kapatın kapalıysa açın) monitörü iade ediyordum az daha bozuk diye yeni almıştım

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
Videodaki gibi değilde Youtube da video izlerken ekranda glichlenme, bozulma gibi sorunlar yaşıyorsanız Chrome arama kısmına:
chrome://flags/ yazıp gelen kısımdan Choose ANGLE graphics backend yazıp çıkan yeri OpenGL yapın düzelecektir (ekstradan donanım hızlandırma açıksa kapatın kapalıysa açın) monitörü iade ediyordum az daha bozuk diye yeni almıştım
Evet bu işe yarıyor o şekilde kullanıyorum fakat tarayıcıyı çok kastırıyor 546.01 sürücüsünde pek rastlamadım bu duruma tabikide nadiren oldu fakat en temiz sürücü 546.01 ve 537.58 gibi duruyor.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,306
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Yine Windows update indirecek.
En aşağıdaki tiki kaldır ve yüklerse yeniden sürücüyü silip yeniden başlat.
en alttaki tiki işaretlemem gerekmiyor mu niye kaldırıyorum hocam

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
en alttaki tiki işaretlemem gerekmiyor mu niye kaldırıyorum hocam
Windows Update'in GPU sürücüsünü otomatik yüklememesi için, alternatif olarak sürücüyü indirip interneti devre dışı bırakırsan Windows Update yine sürücüyü indirip kuramaz o da alternatif çözüm.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,306
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Windows Update'in GPU sürücüsünü otomatik yüklememesi için, alternatif olarak sürücüyü indirip interneti devre dışı bırakırsan Windows Update yine sürücüyü indirip kuramaz o da alternatif çözüm.
2 sürümde de düzelmedi hocam, umutlanmıştım da maalesef.

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
2 sürümde de düzelmedi hocam, umutlanmıştım da maalesef.
Peki diğer oyunlarda böyle bir problem yaşıyor musun? Spider-Man Remastered oyununun son sürümünün problem olduğunu duymuştum.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,306
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Peki diğer oyunlarda böyle bir problem yaşıyor musun? Spider-Man Remastered oyununun son sürümünün problem olduğunu duymuştum.
CS2'de gördüm galiba ama onu da tam bilmiyorum çünkü şizofrenlik bile oldu artık :D CS2'de öyle odaklanamadığım için detaylara pek göremedim. Ama RDR2'de olmadı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlk başlarda olmuyordu, 7 saat falan oynadım ondan sonra başladı. En son güncelleme ne zaman geldi ki?

Sanırım gerçekten son güncelleme ile oldu, 18 ekime kadar sorun yaşadığımı hatırlamıyorum. Ayları karıştırdım :D aralık aklımda canlandı alakası yokmuş XD
1703356182474.png

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
CS2'de gördüm galiba ama onu da tam bilmiyorum çünkü şizofrenlik bile oldu artık :D CS2'de öyle odaklanamadığım için detaylara pek göremedim. Ama RDR2'de olmadı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlk başlarda olmuyordu, 7 saat falan oynadım ondan sonra başladı. En son güncelleme ne zaman geldi ki?

Sanırım gerçekten son güncelleme ile oldu, 18 ekime kadar sorun yaşadığımı hatırlamıyorum.
Alıntıyı görüntüle
Aynen muhtemelen son güncelleme ile alakalı bir problemmiş bunu deneyebilir misin?

Ekler

• 1703356209833.png
    1703356209833.png
    82.4 KB · Hit: 23

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,306
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto

Ysfgms

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Yusuf Gümüş
Bunları suçlusu Fanboylar bu kadar NVIDIA'yı yüceltmeselerdi keyfine göre iş yapamazdı görüyoruz işte koca koca 500$'lık kartın ne problemler yarattığını :D
Ben fanboy değilim yanlış anlaşılmasın :D amd kullanıyorum şuan zaten. Ama geçmişte 1070 kullanmıştım. Ne yalan söyleyeyim taş gibiydi. Hiç sorun yaşamamıştım.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,306
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
v2.616.0.0'ı dene.
Az önce donanım hızlandırmayı kapattım tarayıcıdan içeri gittim bi geldim tarayıcının üst kısmı haraket edip duruyordu aşırı ilginç ekran kartı mı bozuk anlamadım gitti.

Top Bottom