Neler Yeni

Ekranda Çizgilenme Sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda Göçmen
Merhaba arkadaşlar,

Bir kaç gün önce Windows 11 kullanırken format attım ve bu sorunu yaşamaya başladım. Sorunun ne olduğunu anlatmadan direkt olarak aşağıya video ekleyeceğim. Windows 11 kaynaklı olduğunu düşünerek Windows 10 geçtim ancak sorun çözülmedi. Google Chrome üzerinden video izlerken görüntüde donma, görüntü gitmesi gibi sorunlar yaşıyorum. Görüntü gitmesi ise direkt olarak monitörden görüntü gidiyor. Ekran kartı aygıt yöneticisinden devre dışı kalıyor ve AMD Adrenalin'i açtığımda The version of AMD RADEON software you have launched is not compatible with your currently driver hatası alıyorum.

Sorunun Videosu

Daksy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf
bu benim monitörümdede olmuştu monitor arayüz veya ayarlarından ekran odaklığıydı (emin değilim) 100e çekmiştim gitmişti

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda Göçmen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu benim monitörümdede olmuştu monitor arayüz veya ayarlarından ekran odaklığıydı (emin değilim) 100e çekmiştim gitmişti
Maalesef hocam sorun bununla alakalı değil. Olaylar silsilesi gerçekleştiğinde monitorde hiçbir değişiklik yapılmadı.

donanimci98

80+ Bronze
hocam chrome ayarlarına girip donanım hızlandırmayı devre dışı bırakır mısınız? discord varsa onda da yaparsanız iyi olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda Göçmen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam chrome ayarlarına girip donanım hızlandırmayı devre dışı bırakır mısınız? discord varsa onda da yaparsanız iyi olur.
Hocam sorun, bilgisayarda hiçbir şey açık değilken masaüstünde de oluyor ve format atmadan önce bunlar açıktı.

xTURANN

80+ Bronze
Ekran kartının sürücüsünü DDU ile silip yükleyin. Veya bundan önce windows ctrl shift b deneyin. Ekran kartını yeniden başlatır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,279
Üyeler
151,371
Son üye
Sylassqwe
Top Bottom