Neler Yeni

Ekrem Imamoğlunun Yaptığı El Işareti

Saintes Maries

80+ Bronze
zafer işareti olarak geçer (hdp lilerde) kullanır parmaklar v yani victory den gelir (sadece bir bilgidir siyasi bir amaç içermez)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Başlık yanıltıcı olmuş konuya sonradan mı ekleyeceksiniz yoksa ?
benim de garibime bu sözde "zafer ve özgürlük" işaretini neden HDP bayraklarını görünce yaptığı gitti. hayret izmirde felan yapmıyorlardı bu tür hareketler. ayrıca arkadaşın attığı videoda olmasa da sayın imamoğlunun hdp hakkındaki berceste görüşlerini beyan ettiği kayıtlar hali hazırda var. eğer merak ettiysen göz atmanı öneririm.

Rakunabii

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
durden
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sen önce Pp deki Atatürk fotosunu kaldır sonra ben başlığı düzenlerim hala victory diyo adam :D

.RBO.

80+ Silver
sen önce Pp deki Atatürk fotosunu kaldır sonra ben başlığı düzenlerim hala victory diyo adam :D
sadece bilgi vermek istedim o işareti hiç sevmem kullanmamda bölücülerin de kullandığı işaretidir doğrudur bunun yanında başlığınızın yanıltıcı olduğunu bildirmek isterim kötü bir amacım yoktur

Saintes Maries

80+ Bronze

StarWars

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Ural
İlgilendiği Kategoriler
İşlemci, ekran kartı, müzik, futbol.

Saintes Maries

80+ Bronze
ben bunda bir sorun göremiyorum ayrıca zafer işareti hdp nin değil winston churcill indir

senden ricam gözündeki at gözlüğümüdür koyun gözlüğümüdür neyse artık... çıkararak attığım videoları izlemeni rica ediyorum. yetmediyse sıkı dur yenileri yolda. birşeyi boku bokuna desteklemeyi koyun sürüsü gibi hareket etmeyi bir bırakamadınız. 1 akpliler 2 siz. bir bitmediniz sayıyla mı gönderiyorlar sizi anlamıyorum.

StarWars

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Ural
İlgilendiği Kategoriler

senden ricam gözündeki at gözlüğümüdür koyun gözlüğümüdür neyse artık... çıkararak attığım videoları izlemeni rica ediyorum. yetmediyse sıkı dur yenileri yolda. birşeyi boku bokuna desteklemeyi koyun sürüsü gibi hareket etmeyi bir bırakamadınız. 1 akpliler 2 siz. bir bitmediniz sayıyla mı gönderiyorlar sizi anlamıyorum.
dostum ben chp li değilim bunu savunmuyorum zaten. Demirtaş adil yargılanarak geleceğine karar verilmelidir. Sadece Dilek hanımın yaptığı harekette bir problem yok.

Saintes Maries

80+ Bronze
dostum ben chp li değilim bunu savunmuyorum zaten. Demirtaş adil yargılanarak geleceğine karar verilmelidir. Sadece Dilek hanımın yaptığı harekette bir problem yok.
neye göre yok hocam neye göre yok gözünü sevdiğim. yaptığı hareket alenen genel olarak doğu bölgesinde bölücüler, terör örgütü mensupları tarafından sözde "büyüklük" göstergesi olarak kullanılan el hareketedir. sence o kadın onu yaparken churcilli düşünüp mü yapıyor yoksa karşısında gördüğü onlarca hdp bayraklı bölücüleri selamlamak amacıyla mı yapıyor. elini vicdanına koymana gerek yok. bir süre düşünüp kararını ver. bence cevap çok basit.

TLCWeeb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Berke
Zafer falan değil, düpedüz hdp pkk işareti bu kıvırmaya hiç gerek yok.

StarWars

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Ural
İlgilendiği Kategoriler
dağda internet çekiyomu lan sana sabah aç karnına JİTEM yazıyorum
Dostum ben HDP li de değilim CHP li de illaha ki açıklayayım ben ilk tur için inceyi 2. turda erdoğanın karşısındaki adayı destekliyorum allah allah. İlla söyleteceksiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,907
Üyeler
156,402
Son üye
Divi
Top Bottom