Neler Yeni

Elektro gitar ve amfi

Foreus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ramazan Erdoğuş

"IBANEZ GRG170DX-BKN GIO RG Serisi Black Night Elektro" Gitar gitara sahibim elimde "BEHRINGER UMC202HD - 2x2, 24-Bit/192kHz USB Ses Kartı" var bana bunu amfi yerine kullanırsın diye aldırdılar fakat olmuyor amfi olarak "Blackstar ID:Core 10 V3 Dijital Kombo Elektro Gitar Amfi" önerildi bu 3 eşyayı nasıl bir arada kullanabilirim veya ses kartına gerek var mı, son olarak da elektro gitarım hakkında ne dersiniz daha çok yeniyim ne yapayım hangi parçalar başlangıç için idealdir yardımınıza ihtiyacım var mono amfi ne kadar işime gelir siz olsanız neler yapardınız.​

Nasparus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,684
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, JS, İktisat, Felsefe, İslam, Müzik

"IBANEZ GRG170DX-BKN GIO RG Serisi Black Night Elektro" Gitar gitara sahibim elimde "BEHRINGER UMC202HD - 2x2, 24-Bit/192kHz USB Ses Kartı" var bana bunu amfi yerine kullanırsın diye aldırdılar fakat olmuyor amfi olarak "Blackstar ID:Core 10 V3 Dijital Kombo Elektro Gitar Amfi" önerildi bu 3 eşyayı nasıl bir arada kullanabilirim veya ses kartına gerek var mı, son olarak da elektro gitarım hakkında ne dersiniz daha çok yeniyim ne yapayım hangi parçalar başlangıç için idealdir yardımınıza ihtiyacım var mono amfi ne kadar işime gelir siz olsanız neler yapardınız.​

ses kartını bilgisayara tak kurulumunu yap. bias fx, amplitube, guitar rig gibi uygulamaları kullan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca amfi almana gerek yok

ysuflix

80+ Silver
Ben logitech 2+1 ses sistemiyle bias fx2 kullanıyorum tüm pedallarım var tüm amfi simulasyonlarım var çok memnunum sestende tondan da. Gitarım ibanez grgr121ex kırmızı

Foreus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ramazan Erdoğuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ses kartını bilgisayara tak kurulumunu yap. bias fx, amplitube, guitar rig gibi uygulamaları kullan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca amfi almana gerek yok
Bir sorum daha olucak, gitarı çalarken aldığım sesde değişimler yapabilecek miyim? Daha clean falan tarzı..

Nasparus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,684
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, JS, İktisat, Felsefe, İslam, Müzik
Bir sorum daha olucak, gitarı çalarken aldığım sesde değişimler yapabilecek miyim? Daha clean falan tarzı..
her türlü clean crunch distortion tonu alabilirsin. Hatta bazı amfi simülasyonlarında synth'ler bile var

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

Ses kartı kullanman daha iyi aslında, bilgisayara bağla ve bir çift hoparlör alıp onuda ses kartına bağla sonra elektroyuda ses kartına bağlayarak "Guitar Rig" programından istediğin efekti kullanarak eğlenmene bak.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,944
Üyeler
140,732
Son üye
Enes6363
Top Bottom