Neler Yeni

Yardım Elimde asus Tuf H3 kulaklık var nasıl hızlıca satabilirim ?

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra
3 hafta önce gaming gecesinden almıştım kulaklığı ama bana kulak üstü kulaklık olmuyor arkadaşlar bunaltıyor kulakiçi almam lazım bu kulaklığı hızlıca nasıl satabilirim letgoya koydum fakat bi kişi bile yazmadı

En İyi Cevap
Öncelikle belirteyim ürünü çok piyasası olan bir ürün değil ,bu sebepten dolayı 300TL'ye satmanız zor çünkü halihazırda birisi 285 TL'ye koymuş .
Ürünü daha hızlı satmanız için ise birkaç taktik vereyim.
Öncelikle fotoğraflarını varsa RGB ışıklı bir ortamda çekin ,dikkat çekici görünsün.
2. olarak ise ürünü sadece letgoya koymanız yeterli değil
Sahibinden
OyuncuMarket
Dolap
Forum sitelerinin 2.el bölümleri
ve kullanıyorsanız Discord kanallarının 2.el bölümlerinde paylaşın.
Fiyatı biraz kırın ,280 yapın en azından ve Buybox adını verdiğimiz yani listelenmede en ucuz fiyatı almaya çalışın ki şuan 280TL ile alabilirsiniz buybox'u.

3.olarak eğer çok hareketli bir şehirde değilseniz ilanı Istanbul veya Ankara gibi bir yerde listeleyin...

kyilmaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Kubilay Yılmaz
fiyat ne dostum?

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,043
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Öncelikle belirteyim ürünü çok piyasası olan bir ürün değil ,bu sebepten dolayı 300TL'ye satmanız zor çünkü halihazırda birisi 285 TL'ye koymuş .
Öncelikle fotoğraflarını varsa RGB ışıklı bir ortamda çekin ,dikkat çekici görünsün.
Sahibinden
OyuncuMarket
Dolap
Fiyatı biraz kırın ,280 yapın en azından ve Buybox adını verdiğimiz yani listelenmede en ucuz fiyatı almaya çalışın ki şuan 280TL ile alabilirsiniz buybox'u.

3.olarak eğer çok hareketli bir şehirde değilseniz ilanı Istanbul veya Ankara gibi bir yerde listeleyin ,almak isteyen kişiye daha sonra durumu izah edersiniz fiyatı 5-10 TL kırıp 'örneğin bu mecra Sahibinden olsun' Param Güvende ile satış yapın.

Bu şekilde ürünü hızlıca satarsınız.

En İyi Cevap

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sahibinden
OyuncuMarket
Dolap

3.olarak eğer çok hareketli bir şehirde değilseniz ilanı Istanbul veya Ankara gibi bir yerde listeleyin ,almak isteyen kişiye daha sonra durumu izah edersiniz fiyatı 5-10 TL kırıp 'örneğin bu mecra Sahibinden olsun' Param Güvende ile satış yapın.

Bu şekilde ürünü hızlıca satarsınız.
çok teşekkürler hocam

Top Bottom