Neler Yeni

EMULATÖR KURARKEN MAVİ EKRAN

Efe M.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Efe Musaoğlu
Merhaba. Sistemimde bluestacks 5 açılırken hyper v diye bir özelliği açmamı istedi. Açtım o da açıldı ve oyunumu oynadım. Sonra silip eski sürümünü yükledim ve tam indirirken mavi ekran verip restart etti. Aynı sorun leap droid kurarken de oldu. Sadece bluestacks 5 kuruluyor. Yabancı kaynaklarda hyper v falan diyor. Birde bi buradan bakayım dedim. Sorun nedir , hyper v den mi kaynaklı?

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,746
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Merhaba. Sistemimde bluestacks 5 açılırken hyper v diye bir özelliği açmamı istedi. Açtım o da açıldı ve oyunumu oynadım. Sonra silip eski sürümünü yükledim ve tam indirirken mavi ekran verip restart etti. Aynı sorun leap droid kurarken de oldu. Sadece bluestacks 5 kuruluyor. Yabancı kaynaklarda hyper v falan diyor. Birde bi buradan bakayım dedim. Sorun nedir , hyper v den mi kaynaklı?
Hocam minidump dosyanınızı atar mısınız ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Minidump Nerede Bulunur?

Bu dosya “%SystemRoot%” içinde kilitli dosya olarak görünür , bu dosya’ya erişebilmek için Win + R çalıştır penceresine “%SystemRoot%” komutunu yazarak enter basınız. Dosya yolu ise C:\Windows altındadır.
Karşınıza çıkan dosyalardan birinde minidump yazar o dosyayı sıkıştırın rar uzantısıyla ve google drive koyup bize atın.

Minidump dosyası hataların sebebi ile birlikte kaydedildiği hata kodları vb.

Efe M.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Efe Musaoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Google drive linki burada umarım doğru atmışımdır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu dosyaya bakın onu yanlış paylaştım. Doğrusu bu.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
986,179
Üyeler
155,985
Son üye
ygtb
Top Bottom