Neler Yeni

En çok sevdiğiniz yemek nedir?

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
Pizza!

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️
tavuk sote

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Lahmacun/İskender

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
İskender büyük ihtimalle.

4emirrr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
442
İsim
Emir Kara
gırniş diye bi yemek var annem yapardı uzun zamandır görüşemiyoruz onu son zamanlarda canım çok çekiyor sanırım o yemek mantıdan vb. çoook daha güzel ve aromatik geliyor bana bi de yedikten sonra dolaba koyuyoruz fazlasıyla artıyor genelde bi sonraki gün dolaptan çıkarıp soğuk yiyince tadı daha güzel oluyor garip bi şekilde sarımsaklı yoğurtla bi bakmanızı öneririm tadı efsane.
Gırniş çorbasıyla karıştırmayın ama salçalı acı bi sosun içinde yapılanı da var bunun fotoğraflarını bırakıyım. (internette bulduğum görsellerde en iyi olan bu gırniş çorbası şeklinde yapılandı diğer ev hanımları biraz baştan savma yapmış iyice didiklemek lazım tavukları bunlarsa direkt but'u üstüne koymuş falan isteyene tarif veririm hamurunu tavuk suyunda kaynatıyorsunuz sonra tavuk suyundan sos yapıyorsunuz acılı böyle efsane bir şey)
Sunumunun özelliği bu sağdaki fotoğrafta gördüğünüz tavuk suyundan yapılan sos diyebilirim bunu bi kase'ye alıp gırnişlerin arasına koyuyorlar oradan batırıp yiyorsunuz. Yuvarlak bi borcamın içinde daha iyi sunum yapılır. Bi gün eve gidersem yediğim zaman fotoğraflarını paylaşırım.

1645072592247.png
1645072728074.png

DonanımFikir

Selimhan
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,744
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
En çok sevdiğiniz yemek nedir arkadaşlar? Böyle bir konu açayım dedim, hem de ufak bir sohbet olsun dedim. Ben Yaprak Sarmasını çok seviyorum. Ya siz?
Soslu tavuk döner
Fıstık sarma
Kızılay Karpuzlu Gazoz
BEST OF DONANIMFİKİR

Top Bottom