Neler Yeni

Android EN İYİ TELEFON TARAYICISI

Beguile

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
419
İsim
Beguile
Arkadaşlar sizce en iyi mobil tarayıcı nedir? Ve neden?

IMasterTV

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Hamza BEBEK
İlgilendiği Kategoriler
Yayıncılık oyun oynamak
Fikrimce mobil veya bilgisayar fark etmeksizin en iyi tarayıcı operadır. Chrome a göre daha az ram kullanıyor. AD Block çok verimli çalışıyor. Eklentileri harika. Ben görünüm olarak opera Gx tercih ediyorum sıkıntısız kullanıyorum senelerdir.

turquoise.blue

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Turquoise Blue
Hem bilgisayarda hemde telefonda firefox kullanıyorum. Herhangi bir sorun yaşamıyorum. Mobilde uzun süre samsung browser kullanmıştım, son zamanlarında sayfaları geç açmaya başlayınca firefoxa geçtim ve o günden beri sorun yaşamadan devam ediyorum.

Bay Yaman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Ahmet yaman
Telefonda safari pc üzerinde thorium kullanıyorum güzel tarayıcılar

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Erdem K.
Artık Opera ne yazık ki ne reklam engelleme, ne gizlilik konusunda güvenilir - doğru bir tercih değil. Sitelerin bir çok reklamını dahili reklam engelleyicisi ile engelliyor lakin bazı büyük firmaların iss'ler veya forumlar - platformlar üzerinden yeni pencerede açtığı reklamları bilerek engellemiyor, hatta büyük ihtimal bazı reklamları kendisi anlaşma ile çıkartıyor.

Mobilde şuan için eklenti desteği, güvenilirlik, stabilite konusunda en ideali Firefox gibi. Her ne kadar arayüzü, kullanışlılığı tam mobil cihazlar için Chrome, Opera kadar rahat, kullanışlı olmasa da.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,598
İsim
kilan embappe
Telefonda brave kullanıyorum çok memnunum. Reklam geldiğini falan bir kere bile hatırlamıyorum. Ve beğeniyorum.

PC de firefox kullanıyorum. Bunun en büyük sebebi az ram tüketmesi. Hatta başka sebebi yok, PC Tost makinesi olunca gerek de yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,539
Üyeler
154,248
Son üye
Oxyana
Top Bottom