Neler Yeni

En iyi video çekme programı

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,526
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
Arkadaşlar ben video çekmek için bandicam kullanıyorum ancak video boyutu 20 dakikalık bir videoda 7 - 8 gb çıkıyor boyut azaltma programı olarak handbrake kullanıyorum ancak video 1 gb a kadar düşüyor. tabii ki 1gb lik videoyu 0.50 upload ile yüklemek saatlerce sürüyor sizce hangi video çekme programı kullanmalıyım.

SRooX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Selahattin darılmaz
Obs studio klasik ama her işe yarayan program

spacsu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Barış Aydın
Windows 10 kullanıyorsan kendi video çekme uygulaması var.

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,075
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Arkadaşlar ben video çekmek için bandicam kullanıyorum ancak video boyutu 20 dakikalık bir videoda 7 - 8 gb çıkıyor boyut azaltma programı olarak handbrake kullanıyorum ancak video 1 gb a kadar düşüyor. tabii ki 1gb lik videoyu 0.50 upload ile yüklemek saatlerce sürüyor sizce hangi video çekme programı kullanmalıyım.
Kesinlikle OBS kullan hem bedava hem de parayla alınan diğer kaydedicilerden daha çok ayar yapılıyor. Video boyutları da gerçekten küçük.

BatuuKYs

80+
OBS Kullanmanı tavsiye ederim. Burdanda Ayarlarına Bakabilirsin

fuxury

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Berkay Aydeniz
Piyasada çoğu video çekme programını deneyimleyen biri olarak vereceğim tavsiye OBS Studio olacaktır.Oyun videosu .ekmek istiyorsan sisteminin özelliklerine göre OBS'in ayarlarından çok detaylı oynamalar yapabilirsin.Fraps hem kalite hem de kayıttayken sistemin akıcılığı bakımından deneyimlediğim en berbat program.OBS'in ayarlarından anlamayan veya uğraşmak istemeyen birisiysen Aciton programını öneririm.Action, hem oyun, hem de pencere kayıt'ı alabileceğin bir program.Dilersen videona tek tıklamayla webcam'ini de ekleyebilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,466
Üyeler
153,719
Son üye
arluekyina
Top Bottom