Neler Yeni

En sevdiğiniz anime

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
liseli ask hıkayelı dızılere bayılırım anımede o var dıye baya hos bulmustum bıraz utanc kaynagı gelebılır ama sevıyorum ıste :D
Bende öyle bir anime izlemiştim ama en sevdiğim değil.Lisede geçmiyordu birde.Burda yazmayayım dalga geçebilirler.Özelden yazarım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Attack on titan ilk izledigim animelerden cok hosuma gitmişti ondan favorim suanlik bu yenilerini izleyene kadae
Evet attack on titan da iyi ama spoiler yedim bir video yüzünden.O yüzden 2.sezon benim için çöp oldu.O videoda ki kapak fotosunu görmeseydim belki en sevdiğim anime olabilirdi.

Özgürcan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,605
İsim
Özgürcan
Bende öyle bir anime izlemiştim ama en sevdiğim değil.Lisede geçmiyordu birde.Burda yazmayayım dalga geçebilirler.Özelden yazarım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet attack on titan da iyi ama spoiler yedim bir video yüzünden.O yüzden 2.sezon benim için çöp oldu.
ahah olur gızlı gızlı k-pop dınlerım ne dıyorsun bu duruma :D otobusde fln bılerek bazen rap dınledıgım oldu ınsanlar garıp karsılamasın dıye ama hos buluyordum sarkıları

Moonlighter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Ahmet
Hocam dövüş tarzında en sevdiğim Baki,kengan ashura
Shonen de one peace,naruto ve devamı
Ama en sevdiğim seri Dr. Stone
Klasiklerden de another,death note,helsing,

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,871
İsim
Okan Aslantaș
ahah olur gızlı gızlı k-pop dınlerım ne dıyorsun bu duruma :D otobusde fln bılerek bazen rap dınledıgım oldu ınsanlar garıp karsılamasın dıye ama hos buluyordum sarkıları
Otobuste sarkilari baskalariyla birlikte mi dinliyorsunki 😅😅 yani kulaklık takıyosundur illaki

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Şu ana kadar 60-70 seri anime bitirmişimdir ama nedense hiçbirine "En sevdiğim" diyemiyorum, sebebini ben de bilmiyorum :D.
Ben cevap vermiş olmak adına Devil May Cry diyorum, sebebi yok, aşırı fazla da sevmiyorum, hatta oyunun hikayesini bile bilmiyorum, ama animesini izlemiştim, bir şey anlamamama rağmen sevmiştim :D.
İlk defa duydum anime izlediğini:D

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,602
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
İlk defa duydum anime izlediğini:D
Olur mu la, ben de izlerim, izleyemez miyim? :D
Aha da MyAnimeList profilim burada :D.

ahM3TTTTT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,358
İsim
Ahmet Can Akgün
Naruto, ilk izlediğim animeydi,karakterleri hoşuma gitmişti aslında genel olarak sevdim.

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,635
İsim
Taylan Şimdi
Bleach

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,959
İsim
Sarp Yılmaz
Herkes nedenleriyle açıklasın bakalım.Anime arayan varsa nedenleri görüp severse başlayabilir.Bir nevi anime öneri konusu gibi bir şey.Benim en sevdiğim anime demon slayer.Nedeni ise grafikleri çok güzel,gerçek gibi ve bol dövüşlü.
Death Note

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Olur mu la, ben de izlerim, izleyemez miyim? :D
Aha da MyAnimeList profilim burada :D.
Sadece Behzat Ç. izlediğini zannediyordum.Bu siteye de kaydolacağım.Merak ettim.

Top Bottom