Neler Yeni

Epic game'dan dlc almak

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,302
İsim
MehmedVII
Ubisoft'ta base game olarak AC : Valhalla bulunuyor. Buna epicden dlc almak mümkün mü ? Yoksa tam tersi mi oluyor. (Yani Epicte base edition bulunan oyuna ubisofttan dlc almak gibi . ) Çünkü epicden standart edition bulunmadığı için temel oyun soruyor haliyle.Birde xboxtan season pass çok uyguna geliyor. Yalnızca season alsam , standart oyunu almadan... Ubisoft görür mü ?
Epic'ten alsan bile her türlü Ubisoft Connect'e bağlanmam gerek oyunu oynayabilmek için. Bf5'i Steam'den EA Play ile oynamıştım daha sonra EA App üzerinden aldım her şey devam ediyordu,aynı mantık. Ama ana oyun yoksa alamazsın diye biliyorum.

kasadam87

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
burak demir
Epic'ten alsan bile her türlü Ubisoft Connect'e bağlanmam gerek oyunu oynayabilmek için. Bf5'i Steam'den EA Play ile oynamıştım daha sonra EA App üzerinden aldım her şey devam ediyordu,aynı mantık. Ama ana oyun yoksa alamazsın diye biliyorum.
O riske girmeye değmez. Voidu indirimini bekleyeyim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bana kayda değer tek dlc ragnarök demişlerdi oda son voidu indirimlerin de 71tl oyun ile beraber alırsan 112tl complete hali zaten yoktu hala yok
Açıkçası ben dlcsiz tüm herseyi %98 tamamladım. Haritada toplanabilecek ufak tefek eserler , olaylar , servetler kaldı. Dlc'leri de fulleyip halihazırda oynadığım Odyssey'e yoğunlaşmak istiyorum.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,302
İsim
MehmedVII
O riske girmeye değmez. Voidu indirimini bekleyeyim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Açıkçası ben dlcsiz tüm herseyi %98 tamamladım. Haritada toplanabilecek ufak tefek eserler , olaylar , servetler kaldı. Dlc'leri de fulleyip halihazırda oynadığım Odyssey'e yoğunlaşmak istiyorum.
Aslında risk yok, iade edebilirsin. Hesap'a girince İşlemler'e tıkla oradan siparişi seç İade Et seç.

kasadam87

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
burak demir
Aslında risk yok, iade edebilirsin. Hesap'a girince İşlemler'e tıkla oradan siparişi seç İade Et seç.
Yanlızca dlc'nin çalışacağını zannetmem. Oyunu ubisofta yönlendirse bile standart edition + dlc çalışır gibime geliyor.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,302
İsim
MehmedVII

SkullicA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Doğukan Şenel
Selamlar. Aynı mantığı watchdogs legion ile yürütüp season pass almaya çalıştığımda ana oyun gerekli diyip satın almama müsade etmemişti. Bari dedim oyunun ultimate versiyonunu alayım. Epicte ultimate versiyonu diğer yerlerdeki season pass ından bile daha ucuzdu. Ultimate versiyonunda watchdogs 1 de olduğundan ve epic onu da daha önce hediye ettiğinden hesabında var zaten diye onu da satmamaya karar verdi. Epicle yazışıp daha önce hediye verdiği 1. Oyunu hesabımdan sildirerek sorunu çözmüştüm. Sonuç olarak sadece dlc yi ana oyunun epicte değilse aldırmaz. Bu arada valhalla nın dlcleri başarılı siege of paris koca bir harita ama wrath of druids tek başına almaya değmez. Dawn of ragnarok da mükemmel diyemem ama akar. Season pass alman daha mantıklı. Tek tek alacaksan dawn of ragnarok ve siege of paris fazlasıyla yeterli olacaktır. Dawn of ragnarok için ise videolarına bakıp öyle karar vermeni tavsiye ederim. Normal oyundan baya farklı. Bir süre sonra sıkılıp normal oyuna döndüm ben. Ara ara ragnarok görevlerini yapıp normal oyun görevlerine dönüyorum.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
Ubisoft'ta base game olarak AC : Valhalla bulunuyor. Buna epicden dlc almak mümkün mü ? Yoksa tam tersi mi oluyor. (Yani Epicte base edition bulunan oyuna ubisofttan dlc almak gibi . ) Çünkü epicden standart edition bulunmadığı için temel oyun soruyor haliyle.Birde xboxtan season pass çok uyguna geliyor. Yalnızca season alsam , standart oyunu almadan... Ubisoft görür mü ?
alabilirsin sıkıntı olmuyor denedim epic ac syndicateyi bedava vermişti bende ubisofttan sezon passlı dlc aldım sorun olmadı ekledi.

SkullicA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Doğukan Şenel
alabilirsin sıkıntı olmuyor denedim epic ac syndicateyi bedava vermişti bende ubisofttan sezon passlı dlc aldım sorun olmadı ekledi.
Senin ana oyunun epicte. O yüzden yapabilirsin. Konuyu açan arkadaşın ana oyunu ubide. O yüzden yapamaz. Benim valhalla epicteydi. Anakartımın hediyelerinin arasında ragnarok dlcside vardı. Dlcyi ubiden aktif ettiğimde oyuna yansımıştı. Epic kütüphanende olmayan oyunların dlclerini epicten alamıyorsun malesef

kasadam87

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
burak demir
Evet hocam , açıklık getirdiğiniz için teşekkür ederim. Cevap yazıp ilgilenen herkese teşekkürler. Xbox'dan 250tl complete edition almayı bile düşündüm. İndirimsiz dlc fiyatları o kadar pahalı ki 1-2 oyun alırsınız o paraya. Sonradan voidu veya ubisoftta indirim yakalarsam alırım diyorum artık beklemedeyim. Voidu'da oyun görünmüyor bile o yüzden ondan pek umutlu değilim. Ubisoftta falan indirime girse bile season pass 200-250 , ragnarök 200 tl civarına iniyor o yüzden bakalım hayırlısı.

Top Bottom