Neler Yeni

🔥İndirim Epic Games %33 İndirim Kuponu

aligoren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Ali gören
Instagram
Aligoren41
Ben sana cevap vereyim o halde epic games kendi politikalarını bile uygulayamayan oyun kelimesine zarar veren bir firmadır abilerim gidip oyuncu çekmek adına 2027 e kadar zararına çalışmayı seçtiler ve tekelleşmek için elinden geleni yaptılar mesela metro exodus sifu gibi oyunlara gidip para verip kendilerine özel yaptılar bunun ismi tekelleşmektir rekabet değildir bunu ortadan kaldırınca oyun fiyatlarını istedikleri gibi yönetebilir hale gelebilirler ve komik olan şey kimse almıyor eğer süreli ise bekliyor süresiz exclusive ise direkt olarak oyun satmıyor hem firmaya leke + zarar hem oyunculara zarar hem kendilerine zarar veren garip bi şirket
Tekelleşmek nedir ya.her firma bagimsiz zaten .boş bi yorum yapmissin

Tilsch

80+ Bronze
Ben sana cevap vereyim o halde epic games kendi politikalarını bile uygulayamayan oyun kelimesine zarar veren bir firmadır abilerim gidip oyuncu çekmek adına 2027 e kadar zararına çalışmayı seçtiler ve tekelleşmek için elinden geleni yaptılar mesela metro exodus sifu gibi oyunlara gidip para verip kendilerine özel yaptılar bunun ismi tekelleşmektir rekabet değildir bunu ortadan kaldırınca oyun fiyatlarını istedikleri gibi yönetebilir hale gelebilirler ve komik olan şey kimse almıyor eğer süreli ise bekliyor süresiz exclusive ise direkt olarak oyun satmıyor hem firmaya leke + zarar hem oyunculara zarar hem kendilerine zarar veren garip bi şirket
Pazar payı düşük olan bi marka nasıl tekelleşebilir?

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
923
İsim
Furkan Görür
arkadaş steamdan oyun almış herhalde epicde daha uyguna görünce sinirlenmiş bir tık :D

Mazael

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Alperen Ayna
Pazar payı düşük olan bi marka nasıl tekelleşebilir?
Oyun yapımcılarına para verip sözleşme imzalatarak ? Bir sürü oyunda kısa süreli yapmıştı zaten
1700583850982.png

_AhmeT_-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Pc İle Alakalı her şey Ve Yazılım

SkRaynN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Emirhan
bana ucuz oyun sağlıyorsa çokta umrumda değil tekelleşmek istiyorsa hakkıdır bu rekabettir bence

Mazael

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Alperen Ayna
arkadaş steamdan oyun almış herhalde epicde daha uyguna görünce sinirlenmiş bir tık :D
Ben senelerdir steamciyim epic games in tek sevdiğim kısmı unreal ve unreal tournament serisinin yapımcıları olmaları doğru dürüst argüman ve bir şey sunarak epic games in berbat bir servis olduğunu söylüyorum gelip bomboş yorum yapıp komik durumda olan sensin ve hayır epic games i pc me indirmem bile.

Omeraslan93

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
752
İsim
Ömer Aslan
Fc24 fiyatı 803₺ oluyor. Beklesem mi indirimi alsam mı bilemedim

Mazael

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Alperen Ayna
bana ucuz oyun sağlıyorsa çokta umrumda değil tekelleşmek istiyorsa hakkıdır bu rekabettir bence
bu rekabet değil ki steam de oyunları keylerle alabiliyordunuz mesela dmc 5 in %53 ü key ile alınmış ve eğer key ile alıyor isen steam e gram kuruş vergi zart zurt bir şey ödemeden steam servislerinde cloud ile kullanabiliyorsun ama epic direkt olarak firmayı kendine bağlıyor steamin yaptığı key sistemi rekabettir epic in yaptığı tekelleşme

baykemal

80+ Bronze
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
Ben senelerdir steamciyim epic games in tek sevdiğim kısmı unreal ve unreal tournament serisinin yapımcıları olmaları doğru dürüst argüman ve bir şey sunarak epic games in berbat bir servis olduğunu söylüyorum gelip bomboş yorum yapıp komik durumda olan sensin ve hayır epic games i pc me indirmem bile.
Dediğiniz gibi unreal harici aşırı kötü bir firma. Sadece bedava oyun ve fortnite için kullanılan ***** bir şirket.

Top Bottom